Kadri Kruus Foto: Madis Veltman
Anne & Stiili juuninumbri vahelt leiab eriväljaande Tere, Päike!, mis on täis värskeid ilu-uudiseid, testimisi ja kuulsuste lemmikuid. Muuhulgas avaldab oma suvised ilunipid aksessuaaridisainer Kadri Kruus.

“Pärast pikka talve või kuuma suve meeldib mulle end kosmeetiku juures poputada. Värskendan sel ajal alati ka oma soengut,” sõnab Kadri, kes suveperioodil peab kõige olulisemaks naha kaitsmist liigse päikese eest. “Rannast mind mütsi, rätiku või kübarata ei leia. Suvel kasutan tunduvalt vähem ka kosmeetikat. Tihti sirutan käe vaid roosa või oranži huulepulga järele.”

Disaineri suvehommikute ilunipp on isetehtud kooriv pesukreem, mille jaoks segab ta ühe supilusikatäie kohvipuru sama koguse kookosrasva või oliiviõliga. “Kasutan seda dušigeeli asemel. Segu koorib nahka ja jätab selle mõnusalt pehmeks. Kuna kohv mõjub ka läbi naha ergutavalt, tarvitan saunaõhtutel selle asemel mett.”

Nahka kreemitab naine kookosrasvaga ja päikeselise ilmaga kasutab alati kaitsekreemi. “Minu lemmiksuvetoode ja asendamatu reisikaaslane on Dr. Hauschka näotoonik. See on sõltuvust tekitav. Piserdan seda näonaha niisutamiseks nii autos, lennukis kui ka rannas,” lausub Kadri, kes võtab perega igal suvel ette nädalase ringreisi, mida jäädvustatakse videopäevikuna.