Stina Kase
Anne & Stiili juuninumbri vahelt leiab eriväljaande Tere, Päike!, mis on täis värskeid ilu-uudiseid, testimisi ja kuulsuste lemmikuid. Muuhulgas avaldab oma suvised ilunipid moekunstnik Liisi Eesmaa.

Liisi ilurituaalid on lihtsad. “Puhastamine, kreemitamine ja iga päev minimaalse jumestuse kasutamine,” kirjeldab looduslikke tooteid armastav moekunstnik. Tema suvisesse iluarsenali kuuluvad Lumi värskendav kasenäovesi, Tundra sarja AHABHA-niisutuskreem ja sama brändi kehaõli. “Nägu kaitsen päikese eest spetsiaalse kreemiga. Kõige olulisem on minu jaoks niisutamine. Teen seda tihti, vahel isegi kolm korda päevas.”
Pikkadel suvepäevadel aitab Liisil särav püsida uni. “Lisaks meeldib mulle huulte südamikku tupsutada eredat huulepulka – see tekitab justkui värskelt nopitud välimuse.” Tugeva päikesekiirguse eest kaitseb naine nahka ja juukseid kaabude ning turbanitega. “Suvel üritan võimalikult tihti kunksmoorilikult looduses aega veeta, sest see laeb mühinal akusid. Olen aktiivne, toitun kvaliteetselt ja väldin rämpstoitu. Tänu headele geenidele püsin pigem saledal joonel, seega midagi erilist ette võtma ei pea. Küll aga tantsin võimalusel palju!”