Stina Kase
Meigikunstnik Reet Härmat annab nõu, kuidas saada lihtsate võtetega trendikas jumestus, mille sobib ka kontoris päeva mööda saata.

Askeetlikku kontorimeiki ilmestavad mustjaspunased huuled.

Matt ja vesiläikega huul on in, pärlmutter ei anna nii šikki tulemust.

Vaga algus
Hoia meigipõhi ja ülejäänud jumestus tagasihoidlik. Kerge mineraalpuudri põhi näole ja aprikoositooni põsepuna sarnale on täiesti piisavad. Lauvarjutus tee naturaalsetes beežikas-pruunides toonides.

Kulmutušš
Korras kulmujoon on näo krooniks. Napsa pintsettidega ära üleliigsed karvakesed ja anna kulmudele värvi ning läiget toonitud kulmutušiga. Lisa kihte, kuni saad soovitud tumeduse.

Huulepliiats
Huultele kuju andmiseks kasuta kindlasti huulepliiatsit, nii tagad meigile ka püsivuse. Varjuta pliiatsit veidi ka huulepinnale, siis ei jää ranti ja värv püsib kauem peal. Profid annavad valgustpeegeldava peitepliiatsiga huulte ümbrusele helendust, et huulekaar kaunilt esile võlvuks.

Huulevärv

Kas otse pulgast või pintsliga? Vedel või tahke värv? Mina olen mõlema tekstuuri pooldaja, aga kindel pintslifänn, sest nii jääb tulemus ühtlane ja huulte kuju on kergem vormida. Tänapäevased trendikad läiked muuseas on sama püsivad kui huulepulgad ja pehmed nagu memme musi.

Lugu ilmus 2012. aasta novembrikuu Annes & Stiilis.