Megan Lewis/ Unsplash
Peanahale keskenduv juuksehooldusbränd London Labs on veendunud, et terved juuksed saavad alguse tervest peanahast. Seetõttu peaks oma peanahka koorima sama tihti kui näiteks nägu või keha, et vabaneda rasust, erinevate viimistlustoodete jääkidest ja argimustusest. Loe pikemalt, kuidas seda teha.

1. SAMM

Tee peanahk sooja veega märjaks. Ära kasuta kuuma vett, see kuivatab nahka.

2. SAMM

Jaga juuksed osadeks ja kanna koorijat otse märjale peanahale. Masseeri koorijat sõrmedega pealaele umbes 1-2 minutit. Tee seda mõõduka tugevusega, et efektiivselt eemaldada surnud naharakud ja kuiv nahk. Koori ka juuksepiiri ja kukla tagumist osa, et kogu peanahk saaks puhtaks. Ole eriti tähelepanelik pea kuivemates ja rohkem sügelevates piirkondades.

AHA-happega koorijat võib kanda aga nii märjale kui ka kuivale peanahale. Peale nahale kandmist jäta koorija 10-15 minutiks mõjuma.

3. SAMM

Loputa koorija peanahalt ja juustest leige veega välja. Tee peanahale niisutavat maski, et niiskus nahka ja juustesse tagasi tuua.

4. SAMM

Loputa mask peanahalt ja juustest välja. Pese juukseid ja peanahka niisutava šampooniga ning kasuta palsamit nagu tavaliselt.