Bruce Mars/ Unsplash
Nüüdseks teavad vast kõik naised, et linade vahele meigis sukelduda on kindel tabu ja oht loomulikule ilule. Isegi kui oled oma põsepunasse või highlight'itud välimusse kiindunud, teame, et see mõjub meie näonahale ummistavalt. Aga kuidas suhtuda lühemasse tukastamisse?

Võib juhtuda, et oled üks neist, kellele meeldib päeval 15 minutit tukkuda, aga väga harva eemaldab selleks juhuks meigi. Dermatoloog Brittney Danberry aga avaldab, kui palju halba võib see meie nahale tegelikult teha.

Alustame tukastajatele positiivse uudisega – suletud silmad on head meie jumele. "Uni lubab meie kehal ja nahal puhata ja taastuda," kostab Danberry. Naine rõhutab, et öine korralik uni on alati väga tähtis, aga kui kiire elutempo seda ei võimalda, siis aitab tukastamine naha välimusele igati positiivselt kaasa.

Kui teed uinakuid, mis kestavad ligikaudu 15 kuni 20 minuti, siis Danberry sõnul võib meigieemaldusvahendit sel juhul kokku hoida. Kui aga äratus on pandud hiljemaks, võiksid meigi eemaldada. "Meigiga pikemalt magamine võib viia soovimatute punnikeste ja kortsudeni."

Jumestusega magamine võib ka meie nahalt niiskust välja imeda ning poore ummistada. Lisaks tõmbab nahk mustust ligi kogu päeva vältel, seega innustab nahaekspert kogu meik uinakuks maha võtta.

Kui unustad harva tukastades meigi maha võtta, ei ole mõtet end voodist välja ajada ja stressata, aga kui oled tihedane uinakute tegija, siis hoia karp meigieemalduslappidega voodi lähedal, et kergelt jumestus eemaldada.

Allikas: Popsugar