Eesti Laul 2019 Foto: Taavi Sepp
Laulja Uku Suviste usub, et lihtne mees väärtustab stiili ja solidaarset kammitsetust, mitte psisidetailideni viimistletust. Küsisime tema käest, kuidas tema oma juuste eest hoolt kannab ning milliseid tooteid kasutab.

"Kuna mu juuksepahmakas on parajalt kapriisne ja muutliku meelega nagu aprillikuu ilm, siis väike kammitsetus et teeks paha. Tavaliselt föönitan juuksed pärast dušši, seejärel lisan mõnd toodet, millega nad soengusse sättida. Selleks sobib näitks Sebmani ümbervormitav geel Hero või ümbervormitav savi Sculptor," jagas laulja Anne & Stiili veebile.

Kui on tihe päev ning palju ringi jooksmist ja esinemisi, mil keha võib rohkem higistada, oleks Uku sõnul hea juustesse lisada Sebmani juukselakki Fixer – nii püsib soeng terve päeva, ilma et peaks selle pärast muretsema.

Juuste sättimiseks kasutab muusik enamasti vaid üht toodet. "Olenevalt juuksetüübist võib selleks sobida mõni geel, õli või vaha. Ning kui soov on näiteks lühemate juuste puhul neid soengus hoida, siis Sebmani tugeva hoidvusega uuesti vormitav juukselakk Fixer on selleks väga hea."

Kui tihti Uku juuksuri juures käib? Selgub, et iga kolme kuni nelja nädala tagant.