Kalle Veesaar
Anne & Stiili juuninumbri vahelt leiab eriväljaande Tere, Päike!, mis on täis värskeid ilu-uudiseid, testimisi ja kuulsuste lemmikuid. Muuhulgas avaldab oma suvised ilunipid moekunstnik Roberta Einer.

“Suvel kannan jumestuse all vähemalt SPF 30 kaitsefaktoriga näokreemi ja SPF 50 faktoriga huulepalsamit, kuna huuled saavad alati päikesepõletuse. Kevadel ja enne reise püüan süüa-juua rohkem porgandit, et nahk päikest paremini omastaks,” räägib disainer.
“Igapäevases ilurutiinis on minu jaoks kõige tähtsam, et näonahk oleks puhas ning näeks välja terve ja särav. Kuna olen kannatanud akne käes, on igasugused ebatasasused näonahal minu kõige suurem hirm. Nende ärahoidmiseks kasutan salitsüülhappega puhastustooteid, näoõli ja väävlit sisaldavaid maske.” Roberta iluarsenali lemmikud on Malin + Goetzi, Dr Sebagh ja Dr Dennis Grossi tooteid. “Jumestuses on kõige tähtsam õiget tooni jumestuskreem ja ilusad kulmud.”
Energiast pakatavana aitavad naisel püsida B- ja C-vitamiin, magneesium, rohke uni ja jääkohv mandlipiimaga. “Suvel eelistan kanda kergeid ja lendlevaid riideid, mis katavad nahka ja lasevad õhku läbi ning aitavad kaitsta liigse päikesekiirguse eest.”
Kuidas hoolitseb tegus naine suvel aga sisemise heaolu eest? “Käin õhtuti jooksmas, veedan iga kuu vähemalt ühe nädalavahetuse täiesti töövabalt sõprade ja pere seltsis ning magan pühapäeva hommikuti täiega sisse!” Roberta püüab end aasta läbi vormis hoida. “Ometi on kuidagi nii juhtunud, et talvel jõuab rohkem trenni kui suvel! Sellegipoolest armastan peale jooksmise ka hommikusi Boot Campi stiilis trenne.” Disaineri suvisesse kosmeetikakotti kuuluvad MACi päikesepuuder ja Kiehl’si kreem Ultra Light Daily Defense.