Taisiia Shestopal / Unsplash
Kui välja kasvanud juuksejuured valmistavad sulle muret ja sa pole veel juuksurisse jõudnud, ära kiirusta.

Kinnitame sulle, et väljakasv ei näe üldse nii halb välja, kui sa võib-olla arvad. Tagasi vaadates näeme, et aasta alguses toimunud punase vaiba üritustel võis kohata mitmeid staare, kelle juuksed ei olnud just värskelt värvitud.

Tänavu jaanuaris toimunud Kuldgloobuste galal võis näitleja Gwyneth Paltrowi soengus märgata väljakasvu, mida ilmestasid blondid salgud. Näitleja Margot Robbie säras punasel vaibal hoolimata silmapaistvast väljakasvust ja laulja Dua Lipa demonstreeris veebruarikuisel Grammyde jagamisel eriti julget ja kontrastset soengut.

Fotod: Scanpix

Juuksur-kolorist Steph Brown, kes töötab New Yorgis IGK Salonis, pooldas väljakasvu juba enne koroonapandeemia algust. "Ma olin suur välja kasvanud juuksejuurte fänn juba enne karantiini. See annab juustele näiliselt tihedust ja pisut hooletu mulje," sõnas ta.

Naine usub, et tumedamad juured jäävad trendikaks ka nüüd, kui juuksurisalongid jälle avatud on. Nii et kui üle pika aja taas juuksurisse suundud, tasub kaaluda näiteks ombre stiilis soengut.

LOE LISAKS: Lihtne ja šikk! Õpi tegema Margot Robbie' sundimatut krunni ja sul on lahendus ka halbade juuste päevadeks

Allikas: InStyle