Foto: Scanpix
Pinterestis on rohkelt erinevaid õpetusi, mille põhjal saad kodus ise miskit lahedat meisterdada. Väga asjalikud võivad olla ka isevalmistatud näomaskid. Kui tead, mis su nahale sobib, saad sinna lisada täpselt seda mida vaja. Meghan Markle’i kosmeetik Nichola Joss jagab ka oma eelistusi.

Väljaandele Refinery 29 antud intervjuus paljastas Nichola, et kodus valmistatud näomaskid on imelised ja ta julgustab inimesi neid proovima. Need on lihtsad, nende valmistamiseks ei pea üüratult kulutama ja saad ise valida, mida näomaski sisse paned. Just seetõttu on paljud inimesed nendest nii vaimustatud.

Meghani jaoks segab Nichola omavahel kokku kookoseõli ja kurkumi, et saada sära andev ja niisutav näomask. Kooriva näomaski saamiseks segab ta kokku aga ümarad kaerahelbed ja mee.

Tundub tore? Enne kui hakkad aga kõike köögis kokku segama, siis tasub tähelepanu juhtida paarile asjale. Esmalt võiks nõu pidada oma nahaarstiga, kui nahaga on muresid, aga ka selgitamiseks, mis mõjub su nahale hästi. Teiseks tasuks enne kogu näo maskiga katmist proovida väikest kogust ühes kohas, et olla kindel, et see ei ärrita nahka liigselt. Väldi koostisosi nagu sidrun, hambapasta, küpsetuspulber, sool ja suhkur. Need ärritavad nahka ja viivad pH-taseme paigast.

Olenemata sellest, kas sul on tundlik nahk või mitte, ei soovita Meghan Markle’i kosmeetik Nichola Joss kasutada kooriva maski tegemiseks suhkrut või soola, sest see on liialt karm näonahale. Nichola lisab, et kodus tehtud maskid on kõige paremad, kui need on värskelt valmistatud.

Allikas: Byrdie