Stella K. Wadowsky Foto: Meisi Volt
Kes meist poleks hea jumestuskreemi otsinguil? Hoolimata sellest, et ilumaailm paiskab iga päev uusi tooteid müüki, peab pika ja põhjaliku tee käima läbi jumestukreemide mere, et endale see üks ja õige leida.

"Otsin eelkõige jumestuskreeme endale. Kuid pärast meigikooli lõpetamist püüan ka oma klientidele leida tooteid, millega teha täiuslik ja veatu meigipõhi. Seda enam, et igal naisel, keda meigin, on omad eelistused ja nemadki on pidevalt uue toote otsinguil," kirjutab Stella K. Wadowsky blogis Stellarium. Ta teeb ülevaate jumestuskreemidest, mis pole teda veel kunagi alt vedanud.
"Siin on nii uusi kui vanu lemmikuid. Tegemist on kallimas klassis jumestuskreemidega, kuid hinnad vastavad kvaliteedi suhtele. Ma olen alati seda meelt, et kõik, mida nahale kanname, võiks olla parim, sest meile on antud vaid üks näonahk, mis vajab pühendumist ja ustavat hoolitsemist. Siin on minu TOP 5 kõige katvamat high end jumestuskreemid."

1. Nars Sheer Glow - armastus esimesest silmapilgust! Mul peab nii isiklikus kosmeetikakotis kui meigikohvris alati olema Nars Sheer Glow jumestuskreem. Hetkel on mul isegi kolm erinevat tooni. See on tõeliselt kattev, kuid jääb nahal väga kerge ja kauni kumaga. Mul on väga valge nahk ja sellega sobib täiuslikult toon "Mont Blanc". Ostsin lisaks üsna tumeda tooni, mis kannab nime "Barcelona" ja vahel, kui kasutan isepruunistuvat, siis segan omavahel nii "Mont Blanci" kui ka "Barcelona" ja saan näole sobiva tooni.
Narsi Eestis ei müüda, seda tasub tellida nende kodulehelt. Kui saatmiskulu tundub kõrge, võib tooteid tellida näiteks sõbrannadega mitme peale ja teatud summa pealt saatmiskulu ei tulegi.

Jumestuskreemid
Foto: Stella K. Wadowsky

2. Clarinsi puuderkreem Everlasting Foundation+ on taaskord ideaalne katvus, ta minimeerib poore ja sobib nendele, kellel on kombineeritud ja õline nahk. Jumestuskreem meeldib kindlasti kandjale, kes soovib nahal erakordset matti tulemust. Väike päikesekaitse ei tee paha, seega on rõõmustav, et jumestuskreem peidab endas päikesekaitset SPF 15.

3. Diori jumestuskreemidega olen alati hästi läbi saanud. Diorskin Forever on taaskord selline, mida julgen igale naisele soovitada. Kui sul on probleemne nahk, katab ta kenasti igasugused ebatasasused ja kui oled see õnnelik, kes omab veatut nahka, siis kulub puuderkreemi iseäranis vähe. Diorskin Foreveri suur eelis on see, et ka Eestis on nende valikus palju heledaid toone ja iga põhjamaa naine leiab enda nahaga sobiva jumestuskreemi.

Millised on ülejäänud kaks jumestuskreemi, mida Stella oma TOP 5 soovitab? Loe Stellariumist.