Katarina Milosevic/ Unsplash
Kui tunned juba aastaid, et juuksed ei näe päris head välja, aga oled proovinud erinevaid tooteid, šampoone ja nippe, siis võib juhtuda, et põhjus on tegelikult palju lihtsam kui oli arvata.

Kui oled üks neist, kes armastab kasutada sulfaadivaba šampooni (see ei kuivata ka sinu juukseid), siis oled harjunud sellega, et pestes see ei vahuta väga. Lihtne nipp on juukseid pesta kaks korda. Jah, olles korra juuksed šampoonist puhtaks loputanud, pane pähe teine kogus ja tee uus tiir.

Kasutad sa siis naturaalset pesuvahendit või mitte, ei ole ühest korrast pesemisest suurt mingit tulu. Toode puhastab efektiivselt pea mustusest ja õlist, mis nahal istub. See tähendab seda, et puhastad pea kuivšampoonist, juukselakist ja mustusest, mis on jäänud veel pähe viimasest pesuskäigust. Kui korra veel juukseid pesta, siis saab toode tegeleda ka sellega, mis pakendil lubatud, olgu see siis kohevust andev, niisutav või midagi muud.

Juuksurid ütlevad, et pärast kahte korda pesemist on meie pea ka päriselt puhas ning õlil võtab kauem aega, et taas meie peanahale koguneda.

Sama kehtib ka meie näoga. Enne näo puhastamist pead eemaldama meigi, sest muidu tegeleb esimene toode meigi lõhustamisega, aga mitte näo puhastamisega. Nii ei saa toode mõjuda päris nii nagu pakendil lubatud.