Foto: Shutterstock
Kas ka sinul on viimastel nädalatel igahommikune dilemma, kas kanda meiki või mitte? Kui see poole päeva pealt niikuinii maha kulub või nahk rasust läikima lööb, siis mis on kogu selle meikimise mõte? Ka paljud jumestuskunstnikud hoiatavad, et piir kauni suvise meigi ja rasuse väljanägemise vahel on õhkõrn: hommikul peeglist vaadates võib tulemus küll kaunis olla, aga mõne tunni pärast vajab juba värskendamist.

Milleks siis üldse oma pead vaevata? Eriti, kui on olemas üks toitumislisand, mis tagab sulle klaari ja särava loomuliku jume. Mis see on? Eks ikka kollageen, mis paneb naha seespidiselt särama, kirjutab portaal MindBodyGreen.

Jah, sa võid head jume küll meigiga teeselda, aga meik on ajutine ja päris sära tuleb hoopis seest poolt. Või nagu jumestuskunstnik Elyse Frieri on öelnud: "Jumestus on maagiline ja muudab nii mõndagi, aga on kaks asja, mida pole võimalik varjata: tekstuuri ja dimensiooni." Need on ka kaks asja, mis on ihaldatud jume puhul üliolulised.

Siin sekkubki mängu kollageen, mis pinguldab nahka ja muudab selle elastsemaks ning tekstuuri siledamaks, näiteks silub peeneid joonekesi ja sügavamaid kortsukesi.

Seega, pea meeles: kaunis nahk saab alguse seest poolt!