Фото: Royalestetic OÜ
Taastage oma näo noorus! Näokontuuride muutmine ilma operatsioonita! Ainult 1 protseduuriga!

Vanusega nahakude lõdveneb, mis on eriti nähtav näol. Lõdva nahaga kaasneb ebaesteetiline välimus, nagu „buldogi põsed“, sügavad kortsud, nina- ja suunurkadevahelised vaod, tumedad silmaalused.

Miljonid inimesed tahavad noored välja näha, kuid vähesed kasutavad plastilist kirurgiat sellega seotud riskide tõttu. Tänapäeval loodetakse trimmida oma näonahka ja keha, seadmata oma tervist ohtu, mis võib juhtuda kirurgilisel sekkumisel. Tallinnas on võimalik nahakudet pinguldada, nägu nooremaks ja kaunimaks muuta kesklinnas, aparaadi- ja laserkosmeetika keskuses Royal Esthetic, kasutades kõrge intensiivsusega keskendunud ultraheli (HIFU) SMAS- näoliftingut.

Nüüd on võimalik tugevdada näonahka ilma skalpelli ja lõikuseta!

Mis on mittekirurgiline SMAS-lifting?

HIFU SMAS-LIFTING on meetod, mis on mõeldud neile, kes ei julge kasutada plastilist kirurgiat, kuid soovivad oluliselt pinguldada oma nahka. Uus ultraheliliftingu meetod ehk teisisõnu mitte-kirurgiline SMAS-lifting võimaldas viia plastilise kirurgia valdkonda kuulunud protseduuri aparaadi- ravikosmeetikasse. See, mida eile ei suudetud veel ettegi kujutada, on täna reaalsus. Selleks on SMAS-lifting ilma kirurgi skalpellita.

Suuremas osas liftingu meetodites kasutatakse soojusefekti, mis toimib ainult naha pindmistes kihtides, kuid sügavamatesse kihtidesse tungimine, kus on probleeme, see ei õnnestu.
Ultrahelilifitingu kasutamisega on nüüd võimalus suunata energiat erinevatesse sügavamatesse nahakihtidesse.

Protseduuris ei kasutata süstimist ega lõikust!

Mida tähendab SMAS (Superficial Musculo-Aponeurotic System) ehk lihas-aponeurootiline süsteem?

See süsteem koosneb elastiini- ja kollageenkiudest nahas, millele kinnituvad näo miimilised lihased. Tegelikult on see raamistik, mis toestab kindlapiirilist näoovaali. Vanuse kasvades SMAS ei ole enam nii tugev — kollageenikiud venivad välja ja see raamistik „lööb kõikuma“, nahk ja teised pehmed näo- ja kehakoed vajuvad rippuma. Selle tulemusena vajuvad kulmud ja põsed allapoole, alumistel silmalaugudel tekib liigne nahk, näoovaali deformeerumisel ja kontuuri hajumisel ilmub topeltlõug, rippuvad põsed, nina- ja suunurkadevahelised vaod, nahaalused koed lõtvuvad.

Näoovaali taastamiseks tuleks vähendada näokontuuri ja tõsta lihas-aponeurooilist kihti (SMAS). Enne ultraheliliftingu ilmumist oli see võimalik ainult plastilise kirurgia abil, kus kasutati üldnarkoosi.

Ultraheli impulss tungib protseduuri ajal kuni 5 mm sügavuseni. Võrreldes teiste meetoditega, mis mõjuvad ainult kuni 1,5 mm sügavusel, on see kosmeetikas omamoodi läbimurre, mis on võrreldav tõhususelt ainult ilukirurgia meetoditega!

Mittekirurgiline HIFU SMAS-liftingu protseduur

Seda liftingu protseduuri teostatakse aparaadi abil, mis tagab ultraheli kiirguse täpse lokaliseerimise Selle tehnoloogia ainulaadsus seisneb suutlikkuses tungida täpselt määratetud sügavuseni, puutumata ümbritsevaid kudesid, kusjuures nahakude soojeneb selles kohas kuni 65-70°C. Andur tekitab etteantud sügavusel erilised jooned, mis koosnevad üksteisest võrdsel kaugusel olevatest termokoagulatsiooni punktidest, pinguldab ja tihendab kollageenikiude, samuti aktiveerib uute elastiinikiudude teket, ja käivitab neokollageneesi protsessi. See võimaldab ulatusliku 3D-liftingu mõjul avalduda kõigis näo pehmete kudede kihtides.

Uute kollageeni kiudude süntees võib kesta 3-4 kuud, pakkudes üha uusi visuaalseid efekte. SMAS-lifting ei ole valus!

Enne protseduuri kannab spetsialist nahale tuimestavat geeli, seejärel mõõdab joonlauaga täpselt piirkonna, mida hakatakse ultraheliga mõjutama. Klient on täiesti mugavas asendis ja tunneb ainult soojust, kerget kihelust ja naha pinguletõmbumist.

Pinguletõmbamine ja tõstmine on tagatud kahe teguriga; SMASi ulatuse vähenemise ja tõstmisega — kollageenikiudude soojuse mõjul pinguldamise ja tihendamise tulemusena.
Protseduuri kestus on 30-60 minutit. Paljud kliendid tunnevad kohe selle mõju, kuid ümbervormimise ja kollageeni uuenemise protsessi lõpptulemus saabub 3-4 kuu jooksul. HIFU SMAS-liftingu protseduur viiakse tavaliselt läbi ainult kord (või 2-3 korda) aastas.

Millistes keha piirkondades võib mittekirurgilist SMAS-liftingut kasutada?

Seda kasutatakse lisaks näole ka kaelal, et pärast ei tekiks teravat kontrasti. Protseduurid on mõeldud mitte ainult selleks, et korrigeerida defekte, vaid ka ennetada pehmete kiudude lõtvumist. Samuti on mittekirurgiline lifting võimalik ka dekoltee piirkonnas.

Ultraheliliftingu kasutamise näidustused:

 • Näoovaali deformatsioon ja vormist väljalangemine (gravitatsiooni mõjul lõtvumine).
 • Naha- ja nahaalused paksendid näol ja kehal.
 • Nina- ja suunurkadevahelised vaod ja nende süvenemine.
 • Rippuvad põsed ja allavajunud suunurgad.
 • Silmalaugude lõtvumine ja kulmude vajumine.
 • „Kurbuse kortsud“ suunurkades.
 • „Topeltlõug“: lõtv ja rippuv nahk lõua all ja kaela piirkonnas.
 • Naha toonuse vähenemine nahaaluse kollageeni-ja elastiinikiudude väljavenimise tulemusena käte, jalgade, küünarnukkide, põlvede, tuharate, kõhu, näo, kaela sisepinnal ja dekoltee piirkonnas.
 • Ealiste iseärasuste ennetamine näo- ja kaelanahal


Millised eelised on sel protseduuril plastilise kirurgia ees?

HIFU SMAS-liftingu tehnoloogial ei ole analooge. See on ainus protseduur, mille mõju ulatub 4,5 mm sügavusele ja jõuab lihas-aponeurootilise kihini (SMAS). Seda liftingut saab suurepäraselt kombineerida muu aparaaditehnoloogiaga, kuna tal on oma rakenduspunkt ja aitab taastada näokontuure, samuti tõsta naha toonust ja siluda kortse. See protseduur sobib näiteks neile, kellel ei ole vastunäidustusi soojaprotseduuride suhtes naha anatoomilise struktuuri (õhuke, kuiv nahk, rosaatsea, lipodüstroofia jne.) tõttu.

Kirurgiline sekkumine on alati seotud täiendavate riskidega — pikaajalise ja valuliku taastumisperioodiga, võimalike muudatustega välimuses, närvisüsteemi ülepingega, üldnarkoosi kõrvalmõjudega. Välistatud ei ole ka nn inimfaktor — sel veal on liiga suur hind. Mittekirurgiline SMAS-lifting on optimaalne lahendus neile, kes küll tahavad nooremad välja näha, kuid kõhklevad ilukirurgias, on kosmeetikas paljut proovinud, aga soovivad veel paremat tulemust, mis on võrreldav plastise operatsiooni omaga, kuid ilma kirurgilise vahelesekkumiseta.

SMAS-liftingu protseduur on nõutud avaliku elu tegelaste (poliitikud, juhid, meedia, modellid, meelelahutajad, õpetajad, advokaadid jne.) seas. See ei võta palju aega ega nõua pikka ravi- ega taastumisperioodi.

Ultraheli SMAS-lifting on kaasajal üks kõige ohutumaid ja tuntumaid esteetilise kosmeetika meetodikaid.

Tulemused:
Naha pinguldamist HIFU SMAS- protseduuri abil viiakse läbi üks kord, kuid sageli võib juba üks seanss anda uskumatu tulemuse:
• Noorendav efekt;
• näo pehmete kudede pinguldumine, endiste näokontuuride taastumine;
• põskede lifting (kaovad rippuvad põsed (ja kerkivad suu nurgad);
• tõstetakse kulme ja ülemisi silmalauge.

HIFU SMAS-LIFTINGU ohutus ja tõhusus

Ultraheli mõju on hästi tuntud ja laialdaselt kasutatud kõikides meditsiini valdkondades. Inimesed usaldavad ultraheli, sest seda kasutatakse laialdaselt ja kõrvaltoimed tal praktiliselt puuduvad. Seadmes on programmeeritud ohutu kokkupuude igas näo ja keha piirkonnas.
SMAS-liftingu ohutus ja tõhusus on leidnud kinnitust ka mitmetes kliinilistes katsetes, mille on läbi viinud tuntud USA kliinikud ja uurimiskeskused (HarvardMedicalSchool; WellmanCenterforPhotomedicine; NorthwesternUniversitySchoolofMedicine; UniversityofCaliforniaatSanDiego).

HIFU SMAS- liftingu mõju ilmneb kohe 89% klientidest ja suureneb 90 päeva jooksul pärast protseduuri. On märkimisväärne, et see aparaaditehnoloogia registreeriti esimest korda ajaloos FDA-s (USA toiduainete ja ravimite kvaliteedikontrolli) kategoorias „Lifting“, mis tõestab selle protseduuri tõhusust ja ohutust.

Milles seisneb mittekirurgilise SMAS-LIFTINGU omapära?

See tehnoloogia võimaldab korrigeerida kõiki näo piirkondi.
• Ultraheli saab tungida täpselt nii sügavale, kui vaja: rasvarakku, SMASi, sügavale dermakihti, ilma kahjustamata pindmist nahka.
• Mugav protseduur, valulikkuse puudumine ja kõrge tõhususe protsent.
• Pärast protseduuri on võimalik naasta kohe tööle.
• Ei jää arme.
• Tulemus võib ilmneda juba pärast esimest seanssi.
• Ei nõua taastusperioodi.
• Ultraheliliftingu kombineerimine teiste näo noorendamise meetoditega
• Mittekirurgiline SMASi pinguldamine on soovitatav neile, kel on vastunäidustused (soojendusprotseduurid, naha anatoomiline struktuur (õhuke nahk)).
• Võimalus teha seda igal aastaajal.
• Ultrahelilifting on ohutu kogu inimese organismile.

Kas sel meetodil on ka puudusi?

Ultraheliliftingu metoodikal puudused praktiliselt puuduvad. Kuna taastusperioodi ega kõrvaltoimeid ei ole, on sellest saanud „nädalavahetuse“ kosmeetika tehnoloogia. Kuna juba esimesel seansil lisaks diagnostikale hakatakse tegelema probleemiga, muudab see ultraheliliftingu asendamatuks noorendamise ja ealiste probleemid kõrvaldamise metoodikaks
Pikaajalised tulemused pärast ultraheliga protseduuri üllatavad meeldivalt, kuna nahk muutub iga päevaga elastsemaks ja nooruslikumaks.

Kui soovite ultraheliga SMAS-i pinguldust korrata, saab seda teha kuni kolm korda aastas.

PROTSEDUURIJÄRGSED SOOVITUSED:

 • Pärast protseduuri ärge peske umbes tund aega kuuma veega
 • Kaks päeva ei ole lubatud käia vannis ja saunas
 • Vältida koorijate kasutamist protseduurijärgsel nädalal või kuni kaob mõjutatud piirkondade tundlikkus
 • Kohe pärast protseduuri võib meikida
 • Pikaajalise intensiivse päikesekiirguse käes viibimisel kasutage ühe kuu jooksul vähemalt SPF 30 faktoriga päikesekaitsevahendeid.

Millal on protseduur vastunäidustatud?

• Raseduse ja rinnaga toitmise ajal.
• Kui Teil on südamestimulaator.
• Kui Teil on metallist implantaadid (mõjutatavas piirkonnas
(Protseduur on lubatud hambakroonide ja -implantaatide korral!!!).
Epilepsia korral.
• Mädase nahapõletikuga.
• Kui organismis on ägedad ja kroonilised infektsioonid.
• Kasvajate (hea- ja pahaloomulised) korral.
• Sklerodermia, süsteemse erütematoosse luupuse ja teiste süsteemsete sidekoehaiguste korral.

SMAS-liftingu protseduur viiakse Eestis läbi Tallinnas, aparaadi- ja laserkosmeetika keskuses Royal Esthetic,parimate selle valdkonna spetsialistide poolt.
Konsultatsioonile saate registreeruda ja kõigile küsimustele aitame rõõmuga vastuseid leida, kui helistate telefonil + 372 58229788
või kirjutate aadressil royalesthetic@gmail.com
Lisainfo kodulehel SIIT


Pakkumine kehtib juunikuu lõpuni 2019.