Naomi Campbell PA Pictures/ Scanpix
Supermodell Naomi Campbell rokib YouTube`is, kus tal on oma kanal. Seega saame end veteranist supermodelli eluga kurssi viia ja vaadata, mida skandaalsel naisel on meile pakkuda.

Võtsime luubi alla Naomi esimese meigivideo, kus ta teeb endale kiire jumestuse ja jagab soovitusi, kuidas endale lihtsalt täiuslik meik saada. Siin on kolm soovitust, mida tasub ka enda peal testida:

Kasuta jumestuskreemi asemel peitekreemi

Naomi ei kasuta jumestuskreemi, vaid asub kohe toekama potsiku kallale. Selleks on peitekreem, mida ta kannab oma näol T-tsoonile, silmade alla ja suu ümber. Seejärel kasutab Naomi juba puudrit, et peitekreem kinnitada. Laubal ei kasuta modell mitte kui midagi, sest ta ei soovi tunnet nagu kannaks maski.

Kanna põseruuž otse põsesarnadele

Naomi ei kanna kunagi põseruuži põskedele. Ta ütleb, et see mõjub tema põskedel klounilikult ja soovitab kanda see hoopis põsesarnadele. Proovi järele, kas töötab!

Highlighterit pole kunagi liiga palju

Kui sa oled seniajani kartnud, et highlihter võib teha sinust pesuehtsa diskopalli, siis Naomi kinnitab vastupidist. Tema meigivideos pole kohta, kuhu ta läiget ei lisa. Seega kulub tal highlighterit nii põskedele, otsaesisele kui ka ninale.

Vaata videost: