Emily Ratajkowski Cannes'i filmifestivalil Scanpix/ AFP
27-aastane modell ja näitleja Emily Ratajkowski jagab lihtsaid nõuandeid, kuidas saavutada viie minutiga kaunis päevane välimus ning see siis ka kiirelt õhtuseks kohtinguks ümber kohandada. "Ma usun, et see meik näeb kõigil hea välja," kostab naine.

Pärast näo puhastamist ja niisutamist kannab modell näole jumetuskreemi. Seda meeldib talle lisada just sõrmedega, sest usub, et see aitab kreemi kergemini hajutada. "Ma olen meikimisest innustunud olnud pikka aega, aga väga heaks sain ma selles kõigest kolm aastat tagasi," tunnistab naine. Ta teeb meiki ka oma sõbrannadele ning seega on juba üsna osav.

Seejärel kasutab Emily kulmugeeli, et korralikult kulmud läbi harjata ja neile ilus vorm anda. Ninale, huulte peale ja põsesarnadele lisab modell highlighterit, mis on praeguse aja üks populaarsemaid ilutooteid ilmselt üle kogu maa.

Emily eelistab ise ka punase vaiba sündmuste jaoks endale jumestust teha, sest tema sõnul ei ole midagi hullemat, kui välja näha nagu sul oleks näos liiga palju meiki.

Korraliku jume andmiseks lisab modell näole palju põsepuna, mida lisab koguni ninale. Põskedele ja laubale lisab staar ka kuldpruuni puudrit, et põski veel enam esile tuua.

Lauvärvi eelistab Emily kanda silma ümber, sest see toob silma veelgi rohkem esile.

Vaata videost, millised on modelli nipid ilusate lopsakate huulte saavutamiseks, kasutades huulepliiatsit ja säravat huuleläiget ning kuidas muudab ta päevase meigi õhtuseks kohtinguks sobivaks: