Foto: AFF/PA Images/O Connor/Scanpix
Tõenäoliselt tead, et igasuguseid sinu kodus leiduvaid asju on võimalik oma igapäevasesse ilurutiini kaasata, olgu siis tegemist isevalmistatud maski, huulepalsami või hoopis raseerimiskreemiga. Aga köögitarvik, mida kasutatakse kui ilutarvikut? See tundub pisut üllatav.

Kuid mitte Austraalia päritolu modell Miranda Kerrile, kes kasutab ripsmete koolutamiseks tavalist lusikat. "Kui sul pole ripsmekoolutajat, saad ripsmekaart tegelikult ka lusikaga koolutada," avaldab ta moeajakirja Vogue postitatud YouTube'i videos.

Kerr õpetab videos selgeks, kuidas lusikat ripsmete koolutamiseks kasutada ja seda tasub proovida:

  1. Haara lusikas. Kerr soovitab pikema varrega lusikat, sest see kipub olema pisut peenema disainiga kui tavaline koogi söömiseks mõeldud lusikas.
  2. Joonda lusika äär, kumer pool üleval, oma ripsmekaare äärega.
  3. Alusta äärmisest nurgast ja lükka pöidlaga ripsmeid lusika ümara poole vastu. Hoia mõned sekundid ja korda, liikudes tasapisi silma sisenurga poole.
  4. Korda protsessi ka teise silmaga.


Nüüd on juba aeg ripsmetušš ripsmetele kanda ja sul ongi volüümikad ja ämblikujalgu meenutavad ripsmed. Lihtne, või mis?

Siiski, ole ettevaatlik, sest sa ei taha ju oma ripsmekaart ära rikkuda. Täpselt nagu ripsmekoolutajaga, mõnest sekundist piisab.

Allikas: MindBodyGreen