Krõõt Tarkmeel
Suvel tekib alati küsimus, kas ja kui palju meikida ning kuidas jumestus püsiks. Paari asja peaksid teadma küll, et olla kaunis ja enesekindel nii vihma käes kui ka kastevärskel hommikul festivaliväljakul hullates.

1. Testi tundlikkust

Veekindlad meigitooted sisaldavad komponente, mis võivad vahel mõjuda nahale teistmoodi kui tavapärased. Kindlasti proovi kõigepealt testrit. Kuna veekindel jumestus peab vastu pidama higile ja niiskusele, siis on see tavalisest meigist raskem ja võib poore ärritada. Püsivusel on ka eri astmeid: näiteks pruudimeigi puhul sobib niiskuskindel toode märkega water resistant, aga kui on plaan meigiga basseini hüpata või järves hullata, siis lase käiku veekindlate waterproof-jumestustoodete arsenal.

Õnnepisara­kindel pruudimeik

Pulmapäeva jumestus on vahest üks tähtsaimaid meike naise elus ja sel päeval ei soovi keegi pandasilmadega pildile jääda. Toonid tuleb valida loomulikud. Üks detail, mida tasub rõhutada, on ripsmed: soovitan kas veekindla ripsmeliimiga kinnitatud ripsmekimbukesi või tervet riba. Kindlasti ei tasu kunstripsmetega üle pingutada – liiga pikad ja paksud heidavad fotodel silme alla suuri varje.