Margot Robbie Scanpix
Näitlejanna Margot Robbie jumestuskunstnik avaldab kavala nipi, mida ta Hollywoodi staare meikides tavatseb kasutada.

Jumestuskunstnik Pati Dubroffil on palju A-listi kliente, kelle punase vaiba ürituste välimuse eest naine vastutab. Lisaks Margot Robbie'le jumestab naine ka näiteks Naomi Wattsi, Kate Bosworthi, Jessica Bieli ja Gwyneth Paltrowi.

Mis neil staaridel ühist on? Kaunis ja loomulikult kumav nahk.

"Ma armastan meiki, mis jätab väga loomuliku ja värske mulje. Kui sa aga kannad jumestuskreemi külmale nahale, tundub seda olevat vähe, nii et vajad paremat katvust," räägib Dubroff.

Jumestuskunstnik avaldab oma saladuse videos, kus ta demonstreerib oma tütre Bianca peal üheksakümnendate supermodellide jumestust. Nimelt toonitab naine mitu korda, kuidas ta tegi oma tütrele enne video filmimist näomassaaži ning et võimalusel eelistab ta enne jumestamist teha hapnikuga näohooldusi. Siis ei pea jumestuskreemi paksult panema.

Miks see töötab? "Nahka puudutades ja seda masseerides parandame vereringet näos, mille tulemusel tundub nahk elusam ja ei vaja nii palju katmist," sõnab jumestuskunstnik.

Hea nipp! Kui sa armastad kasutada näomassaaži tarbeks näorullikut, hoia seda külmkapis, nii on massaažil eriti värskendav toime.

Vaata ka videot, kuidas ise tõhusat näomassaaži teha!

Allikas: Red Online