Tekst: Karolin Kuusik I Fotod: Vida Press, tootjad, erakogu I Illustratsioonid: Kati Stimmer
Vahel on tunne, et tahaks kasutada tugevat tooni huulepulka, kuid nii, et tulemus ei mõjuks pealetükkivalt ega võõralt. Meigikunstnik Maret Ubaleht õpetab, kuidas teha ka päevasel ajal kantavat huulemeiki.

1. Enne kirka huule­pulga kasutamist soovitab Maret huuli märja hambaharjaga koorida ja pärast protseduuri huulepalsamit peale kanda. Meikimisega alustades eemalda palsam huultelt.

2. Kui huuleümbrus on jumestus­kreemist hoolimata eba­ühtlane, võta appi peite­kreem. Seejärel kanna huulepulk pintsliga peale. Liigu tõmmetega huulenurkadest suu keskosa poole. Kui eelistad kreemja koostisega huulepulka, siis kasuta enne huulepliiatsit.

3. Pärast huulepulga pealekandmist vajuta salvrätiga kergelt suule. Nii saad lahti üleliigsest värvist ja justkui kinnitad huulemeigi. Tooni tagasihoidlikumaks muutmise eesmärgil võid salvrätiku enne puudriga kokku teha ning seejärel huultele vajutada.

4. Kui huulepulk kipub minema naha­kortsukestesse või huule­nurkadest laiali valguma, kanna suu servadesse läbipaistvat puudrit, soovitab Maret.