Ian Keefe/ Unsplash
Tubli sporditüdruk Eeva jäi kõigest 14aastasena lapseootele ning kandis raseduse lõpuni nii, et ei rääkinud sellest mitte ühelegi inimesele. Kuidas see võimalik oli, jutustab Eeva.

Ma kasvasin ühes Lõuna-Eesti väikelinnas. Mu isa oli firmajuht, ema koduperenaine, õde Luisa oli minust kaks aastat vanem. Tegime õega mõlemad kõvasti sporti – mina käisin kaks korda päevas kergejõustikutrennis. Vanemad ütlesid alati, et kool on number üks, aga põhikooli ajal meeldis mulle sport ikka rohkem kui õppimine.

Ema ja isaga saime muidu väga hästi läbi, aga liiga palju keelamist oli meil kodus. Näiteks ei lubatud meid õega kunagi sõbrannade juurde ööseks külla ja meie juurde ei tohtinud ka keegi tulla. Koolidiskolt pidime täpselt kell üheksa tulema hakkama ja siis vaatasid vanemad kella, millal me koju jõuame. Ja uusaastaööl linna kuuse alla meid ei lastudki, mitte ühtegi korda. Sõbrannad kõik käisid, aga meie Luisaga istusime kodus.

"Sellistel" teemadel ei räägitud

meil kodus kunagi. Mäletan, et kui olime õega 11–12aastased ja televiisorist tuli stseen, kus naine ja mees suudlesid, pandi meile alati käsi silmade ette.

12aastasena hakkasin ühe poisiga käima. Olime koos kaks aastat, aga vanemad ei lubanud teda külla kutsuda, mina tema juurde ka minna ei tohtinud. Siis ütlesin, et lähen klassiõe juurde mingit koolitööd tegema, aga tegelikult sain oma poisiga kokku. Lihtsalt hulkusime koos mööda linna.

Olin 14aastane, kui nägin ühel üritusel Aivarit. Ta oli minust kolm aastat vanem ja tundus natuke üleolev. Ma ei teagi, mis mind tema juures tõmbas, aga ta hakkas mulle väga meeldima... Siis sattusime ühel peol kokku, Aivar oli purjus ja me suudlesime esimest korda. Pärast seda ütlesin oma boyfriend'ile, et sorry, aga meil ei tule midagi välja.

8. klassi kevadel hakkasin Aivariga suhtlema ja õppimine läks täitsa käest. Ma olin nagu armunud kana, miski muu polnud enam oluline, ainult sport ja tema. Ja ükskord augustis, kui saime Aivari kodus kokku, see juhtuski: me seksisime, üheainsa korra...

Algul muidugi mõtlesin, et kui mul on poiss, siis tema on minu ja mina olen tema oma. Aga pärast sain teada, et ta oli selline peokutt ja kõik tibid keerlesid ta ümber. Mul sõbrannad rääkisid, kuidas ta oli ühe tüdrukuga kuskil ja teisega ja... väike linn, kõik teadsid kõiki. Siis ma ei tahtnud enam temaga suhelda, ehkki ta helistas mulle tihti.

Kui mul sügisel päevad ära jäid,