LIIS LEMSALU Foto: Alar Truu, Õhtuleht
Lauljatar Liis Lemsalu on lisaks oma suurepärasele lauluhäälele aastaid silma paistnud ka ilusa vormi ja figuuriga. Anne & Stiil uuris, kuidas ta oma keha eest hoolt kannab.

"Ma olin täiesti puhas taimetoitlane umbes neli-viis aastat, aga siis mingil hetkel tajusin, et mu kehal on raske olla. Mul olid mitmed tuttavad, kes olid käinud tegemas toidutalumatuse testi ja saanud huvitavaid teadmisi oma toitumisharjumuste kohta. Mõtlesin, et lähen ka ja vaatan igaks juhuks üle," avaldas lauljanna Anne & Stiili podcastis. Tuli välja, et mitmete asjade vastu, mida ta igapäevaselt tarbib, on tal tekkinud väga suur talumatus. "Olen sellepärast pidanud dieeti veidi muutma."

Näiteks oli Liis harjunud sööma läätsesid, kikerherneid ja soja, mis muidu on igati tervislikud tooted, aga tuli välja, et temal on nende toiduainete vastu hoopis talumatus. Kui varasemalt tundis naine ära, et ta ei kannata liha süüa, siis test tõi välja ka selle, et ka seda tema keha ei talu.

"Nüüd olen hakanud rohkem kala sööma ja tundub, et keha on õnnelik praegu. Kohe, kui on tunda, et on raskused kehas, siis soovitan minna teste tegema ja kontrollima. Toit tekitab meie kehas palju asju, ka haigusi," soovitab Liis Lemsalu enda keha eest head hoolt kanda.

Kuidas hoolitseb lisaks toitumisele lauljanna oma vormi eest? "Ma ei ole trenni teinud kolm kuud. Eelmine aasta on olnud mu organismile väga väsitav, seega ma praegu lihtsalt magan ja üritan taastuda." Liisi jaoks on suur boonus see, et ta käib palju jala, liigub ning veedab ohtralt aega õues. "See on ka mõtteid puhastav asi."

Kuula podcasti siit: