Juba poodides! Catwalki ja kodumaise moebrändi Bastioni koostööna on valminud mereteemaline kollekstioon "Pirita".

Catwalki kollektsioon on loodud koostöös moevaldkonna inimestega. Kollektsiooni aitasid luua tänane Anne & Stiil peatoimetaja Mari-Liis Helvik ning telesaate "Moodne Hommik" juht Alina Privalova. Ühistööna sündis mõte luua Eesti 100.sünnipäevast inspireeritud mereteemaline kollektsioon, mille nimeks sai "Pirita". Kollektsiooni loomise käigus tõid Mari-Liis ja Alina oma soovid ja näited lauale ning ühiselt sai loodud suviselt värske ja mänguline kollektsioon, kust ei puudu kindel klassika. Bastion armastab kollektsioonides maalilist lilleprinti, mis mõjub ühtaegu jõuliselt ja ka statementina. Kuna naised keda kaasasime on ka oma iseloomult ja natuurilt tugevad tegijad, siis kajastub see tulemina ka kollektsioonis.

"Väljakutsed olid Pirita kollektsiooni loomisel samad nagu iga teisegi kollektsiooni juures – kõiki ideid ei ole paraku kunagi võimalik 100 protsenti realiseerida ning seetõttu ei jõua kõik mõtted kollektsiooni. Mõned väärt ideed jäävad tallele järgmisteks kordadeks," selgitab moemaja peadisainer Monika Randloo.

Erikollektsioone on Bastion teinud nüüdseks kuus ning kõige edukam on senini olnud Bastioni 30.juubeliks valminud La La Ladies erikollektsioon. Samuti oli edukas eelmise aasta lõpus esitletud peohõnguline Goldtime erikollektsioon. "Erikollektsioon annab võimaluse teha midagi täiesti uut ning kaasates protsessi märkimisväärseid Eesti inimesi, loob see vastastikkust sünergiat ja tekitab sädemeid," lisab disainer.