Kaia Gerber moemaja Miu Miu show's. SIPA / Scanpix
Trend, mis jääb! Modell Kaia Gerber näitas moemaja Miu Miu kevad 2019 moeetendusel soengusuunda, mis on kindlalt selle aasta hitt.

Inglise keeles on soeng saanud nimetuse baby bangs – tegemist on soenguga, kus tukk on lõigatud nii lühikeseks, et kulmudeni ei ulatu. Moesuund on saanud hoo üles selle aasta algusest saati ning on siin, et mõneks ajaks jääda. Nagu Miu Miu show'st näha, jääb trend 2019. aasta kevade lõpuni populaarseks.

Miu Miu kevad-suvi 2019
SIPA / Scanpix

Kaia Gerberi ja teiste modellide välimus aga on üks julgemaid, mida siiani nähtud. "Miu Miu tüdruk on vintske, keeruline ja alati mässumeelne. Et seda tähistada, olen ma teinud palju soenguid nagu bob-lõikus ja lühikesed soengud, kaasa arvatud pärisjuuste parukatega kokku sobitamine," ütleb soengustilist Guido Palau. Gerberi soeng on tõenäoliselt kokku sobitatud tema enda juustest, millele on lisatud kunstjuustest tukk ja lisapikkuseks salgud.

Modernse soenguga on kaamerate ette jäänud juba ka mitmed teised staarid nagu Emma Watson, Sofia Boutella ja Emma Roberts. Kuidas meeldib?