Anni Arm kandmas Armanni's Jewellery kehaehet. Galina Deinegat
Uue aasta eel tõstab pead 2000. aastate alguses ilma teinud keha kaunistamine kettide abil. Võib-olla mäletad noorukest Christina Aguilerat, kelle signatuurkomplekt oli just nimelt nabapluus ja puusakett? Praegune trend on märksa sensuaalsem.

Anni Arm, kellele kuulub 2013. aastal loodud ehtebränd Armanni’s Jewellery, mille valikus on poolvääriskividega ehted nii meestele kui naistele, on sel talvel eriliselt pühendunud just kehaehete loomisele. Selletalvises kollektsioonis on käesoleva hooaja kõige populaarsematest kividest - hematiidist, ahhaadist ja valgest Swarovski pärlist loodud kehaehted, mis rõhutavad kandja naiselikkust.

Anni Arm kandmas Armanni's Jewellery kehaehet.
Galina Deinegat

Kehaehe on sensuaalne ja õrn aksessuaar, mida saab kanda kahel viisil - nii kaelakeena kui ka kehaehtena, sest ehtel olevad kinnitused on kergesti avatavad. Kehaehet võib kanda nii magamistoas kauni pesu peal kui ka peole minnes näiteks ilusa body või minimalistliku topi peal - efektsus on garanteeritud.

Anni loodud kehaehted on valmistatud poolvääriskividest nende hea energia tõttu. Talvise kollektsiooni hittkivi hematiit peegeldab tagasi ümbruskonnast tuleva negatiivse energia - nii ei jõua kandja aurasse. Kivi on maandava ja tasakaalustava toimega ning aitab leevendada ärevust ja toetada stressirohkel perioodil. Hematiit sobib hästi inimesele, kellel on kombeks palju muretseda.

Ahhaat on kivi, mis loob harmoonia emotsionaalse, intellektuaalse ja füüsilise tasandi vahel ning aitab ravitseda sisemisi pingeid ja viha. Tegemist on rahustava kiviga, mis aitab ka suhteid tervendada.

Valge Swarovski pärl on ajatu ja tõeline klassikalise ja naiseliku stiili austajate lemmik, mis ei jää märkamatuks kellelegi ning aitab iga riietuse eriliseks muuta.

Anni Arm kandmas Armanni's Jewellery kehaehet.
Galina Deinegat

Kui armastad aksessuaare, tasub kindlasti kehaehetele võimalus anda. Kui aga keha ehtida pelgad, alusta vööketist, nagu Chanel seda hiljuti Pariisis toimunud Metier d'Art kollektsiooni "Paris-31 rue Cambon" esitlusel demonstreeris.

Chaneli kollektsioon "Paris-31 rue Cambon"
Scanpix
Chaneli kollektsioon "Paris-31 rue Cambon"
Scanpix