Sweet Spot 2018 teine päev Foto: Madis Veltman
Neid kannavad kõik. Teenäitajaks on nii tõsielutäht Kim Kardashian kui modell Hailey Baldwin. Eestlastest hakkavad silma näiteks räppar Tommy Cash ja disainer Helene Vetik. Inetud (või lausa koledad) jalanõud on olnud moegurmaanide kinnisideeks juba mitu aastat, kuid nüüd on see kentsakas trend saavutanud ilmselgelt haripunkti.

Linnatänavad on vallutanud ortopeedilised tossud, platvormtallaga ja pärlitega kaunistatud Crocsid ning kõige trenditeadlikumad kombineerivad matkasandaalid sokkidega.

Weekend Festival Baltic 2018, kolmanda päeva stiilsed
Foto: Meisi Volt

Muide, ka muusik Joosep Järvesaar on avastanud soki-plätu võrgutava koosluse ja jalutas nendega uhkelt Weekend festivalil ringi. "101 protsenti rasestumisvastane vahend," sai ta sõpradelt lõõpivaid kommentaare.

Hind: 99,99 €
Ivo Nikkolo

Klassikaline tennisepaar aga lausa peab olema kaunistatud värviliste kunstkarusnahast tutikestega. Sama reegel kehtib ka „kiisukontsade“ puhul, mis on kaetud koloriitse karvkattega.

Hind: 59,95 €
River Island

Unusta „elegantne“ ja „tavakohane“, sest sel sügistalvel rohkem lihtsalt on rohkem ja inetum on ilusam!

Crocband Timeless Clash Pearls Clog
open24.ee
Soovid ka ise kuuma trendisuunaga kaasa minna? Aitame hädast välja ning toome teieni mõningase valiku poes pakutavatest võimalustest!
Hind: 59,95 €
River Island
Crocband Timeless Clash Pearls Clog, Hind: 65,99 €
www.open24.ee
Hind: 36,95 €
River Island
Teva, Hind: 69,99 €
www.open24.ee
Platvormtallaga Crocs™ , Hind: 49,99 €
www.open24.ee