Karolin Kuusik Meisi Volt
Selleaastane kevadsuvine "H&M Studio" kollektsioon jõuab Tallinna Postimaja kauplusesse ja e-poodi juba homme, 20. veebruaril. Eesti moemõjutajad käisid Gotlandi saare surfikultuurist ja maastikest inspireeritud kollektsiooni uudistamas aga juba eile. Külalised kutsuti tehisranda, mis muudeti ürituse tarbeks värviküllaseks moeinstallatsiooniks.

Värske kollektsiooni muusa on tulevikku suunatud pilguga vaba hing, kes soovib kogeda uusi asju. Kollektsioon on samal ajal nii toores kui viimistletud. Brändi disainitiim käis inspiratsiooniretkel Gotlandi saarel, mille pinnas meenutab kohati kuumaastikku. Sealt saadi idee tekstuuridest ja värvigammast.

LOE LISAKS: FOTOD | Uudishimulik, värviline ja julge! H&M Studio värske kollektsioon on loodud vabale hingele

Studio kollektsioon valmib limiteeritud koguses ning seda esitletakse kaks korda aastas rahvusvahelise moemaailma graafikuid järgides.

Tallinna esitluse külaliste seas olid telest tuttavad Kätlin Hallik, Kristjaana Mere ja Helen Adamson, Instagrami-lemmikud Merilin Taimre, Kristjaana Mere, Triinu Maasik, Liisa Kušnir, Marii-Heleen Penu, Meryl Mägi, Agne Vaher ja Jelena Ablajeva, online-moajakirja Portail.ee peatoimetaja Aljona Eesmaa, ajakirja Mood vastutav toimetaja Heidi Toome, moetoimetajad Karolin Kuusik ja Svetlana Agureeva, moedisainerid Cärol Ott ja Kätlin Haak, stiilikoonid Merit Boeijkens, Johanna Eenma, Ilomai Küttim jt.