Ivo Nikkolo kevad-suvi 2020 Kalle Veesaar
Ivo Nikkolo peadisaineri ja kollektsioonijuhi Britta Laumets-Merila sõnul pakub uus hooaeg üsna üllatavat värvipaletti, mille võib klassikalise käsitluse alusel hoopis sügiseseks tituleerida.

Brändi peadisainer nentis, et vahepeal unustuste hõlma vajunud beežid ja pruunid toonid on võimsalt tagasi. „Mõnes mõttes on see ka ootuspärane – meie kliimas on aastaaegade vaheldumine muutunud üsna ettearvamatuks ning värvid ei defineeri enam nii tugevalt hooaega. Kevadel garderoobi ostetud pruun kostüüm ei pea sügise lähendes kappi uut kevadet ootama jääma, vaid on kantav kogu aasta vältel,“ ütles ta.

Disaineri sõnul saadab iga uut hooaega lugu, mis on disainimeeskonda inspireerinud. „Ivo Nikkolo puhul on selleks merikarp, mida võib pidada üheks unikaalsemaks looduse meistriteoseks, mis sümboliseerib ürgset naiselikkust ning iseseisvust," sõnas Laumets-Merila.

Kollektsiooni ilmestavad disainimeeskonna poolt loodud prindid, mille peategelaseks on seesama maagiline merikarp. Hooaja modelliks on teatri- ja filminäitleja ning produtsent Maria Avdjuško.