Scanpix/ PA Pictures
Lauljatar Jennifer Lopez on teadagi suur eeskuju ka oma stiiliga ning näitas hiljutisel World of Dance üritusel taset riietuses, mis esindab selle aasta suuri trendisuundi.

Moerahvas ei paista kunagi loomamustrist väsivat ning hooajast hooaega on leopardimuster aina tugevamalt kanda kinnitanud. Ka sel kevadel on see muster suur hitt ning on hulga põhjuseid, et ka endale selga tõmmata samasugune kleit, milles Jennifer Lopez säras.

Lauljanna kandis punasel vaibal tema kurvikat keha embavat midi-pikkuses kleiti Sergio Hudsonilt. Tähelepanu väärivad ka tugevad õlad ning kõrge kaelus, mis välimusele õrna 1980-ndate meeleolu annavad. Kleit pärineb küll disaineri sügis-talv 2018 kollektsioonist, aga 1154 naela maksva rõiva saab endale juba ette tellida. Lopezi eeskujul on soovitatav aksessuaarid hoida miinimumis ning lasta edeval printmustril esil olla.

Scanpix/ Capital Pictures

Kleidi sobitas täht kokku läbikumavate stiletodega. Mõistagi on kõiksugune vinüül ja läbikumav materjal samuti sel hooajal teema, seega Lopezi outfit on pealest jalatallani viimaste trendisuundade tuules kokku pandud.

Scanpix/ PA Pictures