Sangari moepärastlõuna Foto: Tiit Mõtus
Kodumaine rõivatootja Sangar esitles 17. novembril Rottermanni kvartali showroomis uut talvehooaja kollektsiooni, millesse kuuluvad lisaks Sangari tuntud triiksärkidele pehmed mugavad dressid ja pimedasse jõuluootusesse hubasust toovad klassikalised kudumid.

„Uus kollektsioon murrab senist kuvandit Sangarist kui triiksärkide ja kontorirõivaste kaubamärgist,“ sõnas AS Sangari tegevjuht Raul Saks. „Seetõttu laiendasime kaubavalikut Eestis toodetud meriinovillaste soojade ja vastupidavate kudumitega nii meestele kui naistele, mis sobivad koduseks jõuluõhtuks pereringis, kombineerimiseks pintsakute, triiksärkide ja miks mitte ka T-särgiga. Nostalgiatootena lisandusid paksust pehmest materjalist dressid, mille juurde kuulub põhjamaises kliimas asendamatu kapuutsi ja kängurutaskuga soe pusa.”

„Talvehooaja mood arvestab kandja isikupära, maitset ja elustiili, võimaldades kombineerida väga erinevaid trende ning esemeid, et luua kordumatu, kuid samas praktiline tervik,“ kommenteeris Sangari uut kollektsiooni modelliagentuuri Beatrice Mass Modelnet omanik Beatrice. „Sangari klassikalistele mudelitele ja lõigetele ning jahedale põhjamaisele värvigammale lisavad väärtust leidlikud detailid, mugavad materjalid ja põnevad aksessuaarid, mis pakuvad lõputult mänguruumi erinevate kihiliste komplektide loomisel.“