Lauljanna Kadri Voorand (paremal) teab, et vihmases päevas tõstab tuju julge toon. Erkpunane laia revääriga mantel mõjub pidulikult. Jaanus Lensment
Presidendi taasiseseisvumispäeva vastuvõtt roosiaias andis aimu, et sügis on kohe ukse ees. Vaja on kraamida välja kummikud, vihmakeebid ja -mantlid.

Augusti lõpus algab mõnus periood, mil päikesest ülekuumenenud keha taas maha jahtub ja jälle on võimalik kergema sammuga tööle minna, ilma et tahaks ranna poole punuma panna. Õhulistele kleitidele, seelikutele ja kostüümidele saab nüüd lisada nahktagi, pintsaku, trentš-mantli või vihmakeebi.

Presidendi vastuvõtt Roosiaias 20. august 2018
Foto: Jaanus Lensment

Moekas on kanda kummikuid, seda ka mõne šikima kleidiga, et luua nõnda kontrastne välimus ja rõhutada boheemlaslikkust.

Armastatud telenägu Reet Linna on valinud juba mõnda aega laineid löönud läikiva vinüülmaterjali, mis ideaalselt ka vihma eest kaitseb.
Jaanus Lensment

Alanud on parim aeg, et riietuda kihiliselt ja riideid omavahel oskuslikult kokku sobitada. Seda tegid ka presidendi roosiaeda külastanud inimesed, kes tõestasid, et vihmast hoolimata tuju ei lange. Pikk päikeseline suvi sirutab oma kiired ka sügisesse, hoides meele positiivse ja rõivatoonid erksana.