Teva
Eksklusiivsed matkareisid seniavastamata riikidesse on muutumas aina populaarsemaks ning erinevaid seiklusi leidub igale raskusastmele. Siiski on enne vahvat reisi Nepaali, Omaani või Gruusiasse tarvilik enda matkavaristus üle vaadata, sealjuures hinnata ka matksaabaste olukorda.

Jah, matkasaapad peavad olema libisemis- ja veekindlad, jalas mugavad ning kindlustama pahkluud ja varbad muutuva reljeefiga maastikul. Trendikus ei ole siinkohal ilmtingimata esmatähtis, pigem lähtuda siiski uue saapapaari valikul funktsionaalsusest.

Givenchy. Hind: 650 €
Net-A-Porter

Muideks, eriti julged moegurmaanid on lisanud matkasaapad ka enda igapäevasesse garderoobi, kandes neid lendleva kleidiga. Või miks mitte testida jalatsipaari selle aasta moehiti – ratturipükste ja pintsaku kombinatsiooni lisana?

Teva Arrowood 2 Mid WP Men's. Hind: 149,99 €
open24.ee

Kui plaanid matkareisi või raftingut soojemas kliimas, siis on heaks alternatiiviks saabastele spetsiaalsed maktasandaalid. Vastupidavad ja spetsiaalse disainiga rihmikud viivad üle mägede ja lubavad ohutult kõndida ka jõesängis libedaid põhjakive kartmata. Tasub siiski silmas pidada, et lahtise ninaosaga jalanõud ei ole sobilikud iga matka puhul.

Teva Original Universal. Hind: 59,99 €
open24.ee
Air VaporMax 2 Flyknit ketsid. Hind: 210 €
Net-A-Porter

Teva Ember Moc. Hind: 69,99 €
open24.ee
Gucci. Hind: 790 €
Net-A-Porter