Macron Foto: Oliver Contreras, Oliver Contreras/Sipa USA
USA ja Prantsusmaa presidentide Donald Trumpi ja Emmanuel Macroni suhtlusviis tekitas eile Macroni riigivisiidi teisel päeval Washingtonis palju elevust, aga moeekspertidele hakkas silma ka Trumpi abikaasa Melania riietus.

Presidentide abikaasad Brigitte Macron ja Melania Trump olid puu istutamise tseremooniaks mõlemad end valgesse riietanud. Rohkem tähelepanu äratas aga USA esileedi riietus.

2018.aasta Michael Korsi kevadkollektsiooni kostüümi riietatud Melania õhkas kohtumisel elegantsi, kui naine Christian Louboutini kontsakingades külalistest peajagu üle oli.

Veebisõnaraamatu Merriam-Websteri sõnul on üks "valge peakatte" definitsioonidest "see, kes on imetletud ja austatud". Lisaks on kirjas see ka kui "headuse sümbol või märk". Peakate oli eritellimusel Melaniale valmistatud tema stilisti Herve Pierre volitusel, et see sobiks kokku valge kostüümiga.

SIPA / Scanpix

Samal ajal, kui tema statement-pintsak on endiselt poodides 2195 dollari eest saadaval, köitis vaatlejate pilku hoopis tema peakatte valik. Twitteri säutsud võrdlevad seda lausa lauljatar Beyoncé valikuga, kes sarnast stiili ka ise eelistanud.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on


Osta endale sarnane kübar näiteks siit.

Allikas: Popsugar