Puhas kollane. KÄT-i rebitud äärega kollane kostüüm rõhutab kandja suvist jumet ja tugevat karakterit. Kalev Lilleorg
Soojade ilmade tulekuga ärkavad talveunest terrassi- ja kokteilipeod, mis eeldavad pisut uhkemaid kleite ja kostüüme.

Moeloojad soovitavad suvepidudeks pikki kleite, pükskostüüme, vabalt hoidvaid pükse, tagasihoidlikku beeži värvi ja käsitööd, aga ka sulgede, narmaste ja litritega glamuuri. Kuna sel hooajal teatab moerahvas otsekui ühest suust, et põhireegel on see, et reegleid pole, siis on julgus ja mängulisus teretulnud nii pidudel kui ka igapäevapildis.

Kui figuur lubab! Oksana Tanditi loodud kõhtu paljastav topp ja kõrge värvliga seelik on kooslus, mis sobib üksnes noorusliku meelega naisele. Kanna pidudel või anna ketside ja kõhukotiga igapäevane ilme.
Margus Johanson
KÄT-i disainer Kätlin Kikkas mängib erinevate tekstuuridega. Narmaste ja tikanditega kaunistatud pluusike on tõeline pidude täht. Glamuuri tasandab range viikidega püksipaar.
Kalev Lilleorg
Peale loomamustri on moes ka ruudud. Oksana Tanditi suvekollektsiooni „Paradiisilind” kuuluv kostüüm on äge nii koos kui ka eraldi kandes. Eest nööbitav vest võib kavalalt stiliseerides olla ka kleidi eest.
Margus Johanson
Vaoshoitum. Oksana Tanditi loodud virsikukarva alla-põlve-kleit on ustav kaaslane kõikjal, olgu vaja tööl oma sõna maksma panna või sõpradega mõni kokteil rüübata.
Margus Johanson