Kate Bosworth Reuters / Scanpix
Näitlejanna Kate Bosworthi (36) stiil on küll naiselik ja ilus, kuid sellesse on alati sisse kodeeritud ka väike vimka.

Kate on öelnud, et riietub vastavalt tujudele ja tunnetele, mitte lähtudes trendidest. Kahetsust põhjustavad vaid need komplektid, milles ta pole end mugavalt tundnud. Sellegipoolest näeme teda tihti otse moelavalt pärinevates kapriissetes rõivastes ning kõrgetes kontsades. Kui mõni kuulsus kannab endaga kaasas ühte ja sama superkallist käekotti, siis Kate on tõeline kotigurmaan, lisades uue ägeda ridiküli iga rõiva juurde. Põnev on ka jälgida, kuidas näitlejanna lähtub huulevärvi valides riietuse toonidest.

Tihti panevad meid õhku ahmima staaride punase vaiba muinasjutulised kleidid. Kate’i puhul aga on eriti inspireeriv see, kuidas ta paneb kokku komplekte igapäevaste toimetuste tegemiseks. Temalt saab õppida, kuidas kanda väga moekat pükskostüümi, lisada riietusele noortepärasust T-särgi abil ning käia ringi lillelises kleidikeses juba enne soojade ilmade saabumist.

Kas soovid juba varakevadel suviseid kleite kanda? Lisa läbi­paistmatud sukk­püksid ja saapad ning oledki ilmale vastavalt riides.
Foto: ULRA, REES, BACKGRID/All Over Press/ Vida Press
Kate loob inspireeriva kontrasti ballikleidi ülaosa meenutava pluusi ning klassikaliste mehelike viigipükste vahel.
Foto: Chelsea Lauren/WWD/REX
Ah mis maitsekas värvikombinatsioon! Ja lisaks äge idee edasiseks eluks – aseta randmeehted pluusimansettide peale, et need sulanduksid suurepäraselt ülejäänud riietusega.
Foto: Broadimage/REX
Lihtsa teksade ja kudumi kombinatsiooni muudavad moekaks statement-käekott ning kõrged kontsad.
Foto: Broadimage/REX
Kate taltsutab metsikuid hobuseid ja kitši kalduvat kleiti konkreetse vormiga aksessuaaride abil.
Foto: MediaPunch/REX
Retuusid võib unustuse hõlmast tagasi tänavatele tuua, kui kannad neid koos ägedate jala­nõudega.
Foto: Broadimage/REX