Ryan Moreno/ Unsplash
Teksasid kandes tuleks võtta eeskuju pariisitaridest, kes oskavad anda pealtnäha igapäevasele riideesemele šiki, hinnalise ja piduliku välimuse.

Sel aastal vahetavad moeteadlikud naised oma kitsad teksad välja ja tõmbavad jalga sirge lõikega püksid. Mõne põneva detaili, tikandi või küljelt alla jooksva siidribaga ehitud versioonid on samuti moes. Teksapüksid võivad olla pisut lohvakad, toetuda puusale või olla kõrge värvliga. Kadunud ei ole ka alt laienev lõige.

Pahkluud paljastavad alt laienevad elevandiluukarva teksad sobivad paljude asjadega, sealhulgas kinninööbitud retroliku triiksärgi või lohvaka dressipluusiga. Hind 800.–
Gucci

Eriti kaunid näevad teksad välja, kui sobitada nende juurde midagi kontrastiks ning panna jalga naiselikud ja pidulikud tikk- või plokk-kontsaga kingad. Hästi mõjuvad ka rohmakad, koguni pisut pungilikud tanksaapad.

Klassikaline must pintsak muudab šikiks isegi lõhkised teksad. Hind 150.–
Tallinn Dolls

Sobita teksade juurde 1980-ndate stiilis romantiline suurte puhvvarrukatega sitspluus, lumivalge klassikaline triiksärk, pidulik pluus või šikk pintsak ning oled teinud oma vanad lemmikpüksid moekaks ja tänapäevaseks!

Praktiline must. Keskmise vöökohaga ja alt laieneva lõikega teksad võiksid asendada kitsa säärega pükse. Visuaalselt pikemaks ja kõhnemaks tegevad mustad teksad on alati praktilised ja sobivad paljude asjadega. Hind 29.95
Zara