Foto: Madis Veltman
Eesti Laul 2018 on täies hoos ning telemajas kõikide artistide lood purki salvestatud. Seniks aga, kui selguvad poolfinaalidest edasipääsejad, on paslik üle vaadata, kes on neist kõike stiilsemad, ilusamad ja omapärasemad.

1. Alternatiivrokki viljelev Pärnu bänd Sibyl Vane on igati stiilipuhas. Ei saa alahinnata šikki musta riietatud mehi, aga põhirõhk on solisti Helena Randlahti peal. Punane kaabu ja sokid mustvalgele värvi andmas on efektne ning eristub kindlasti teistest. Tähelepanu ei saa jätta pööramata ka Helena valgele silmameigile, mis kastanpruunide juuste ja sirge tukaga hästi kokku mängib.

Foto: Madis Veltman

2. Ennustusportaali Coolbeti sõnul üks võistluse favoriite Elina Nechayeva lummab tõelises ooperidiiva kostüümis, mis hästi laulu iseloomuga kokku sobib. Hõbedane korsett käib ajaga kaasas ning üle lava laiali laotuva seelikuosa kangas on naiselik ja õrn.

Foto: Madis Veltman

3. Võistluse üks omanäolisemaid duosid Iiris & Agoh on selline, kellest mööda lihtsalt vaadata ei saa. Iiris Vesiku stiil on kindlasti eestlase jaoks natukene võõras, aga mujal maailmas juba tavaline nähtus. Selline välismaine tuuleõhk aga sobib ideaalselt lavalaudadele. Moepunktid lähevad lauljannale eriti ägeda soengu ja prillide eest!
Foto: Madis Veltman

4. Eesti Muusikaauhinnad 2018 galal korralikult auhindu noppinud ansambel Miljardid meenutavad mõnd vana gangsterite filmi. Kergelt lohaka, aga šiki ilmega poistele tahaks anda kätte sigarid ning käevangu kaharate seelikutega daamid.
Foto: Madis Veltman

5. Viljandist pärit Stefan Airapetjan ja Hans Noormets moodustavad täiesti uue ja stiile koosluse nimega Vajé. Oma karjääris suuri plaane hauduv lopsakate soengutega nägus duo on valinud lavale selga meeldejäävate tikanditega lendurjakid.

Foto: Madis Veltman