Reserved
Pastelsete maastike harmoonia, looduse lihvimata ilu ning põhjamaise arhitektuuri minimalism on koondunud Reservedi kõige värskemasse kapselkollektsiooni Re.Design, mille inspiratsiooniallikaks on Eesti ja Läti maastik ja kultuur. 2. aprillil müügile jõudev kollektsioon kombineerib kvaliteedi eristuva disainiga, mille aluseks on kahe riigi käsitöö- ja folklooripärand.

Re.Design kapselkollektsioon peegeldab selle regiooni rahustavat ja aeglast õhustikku. See rahulikkus väljendub tüünetes värvitoonides nagu õrnad rohelised, meresinine ja liivavarjundid, mida on rikastatud sügava burgundia, roosa ja söetoonidega.

Reserved

Optimistlikus ja oma olemuselt positiivses kollektsioonis on kasutatud laene Baltimaadele omastest käsitöövõtetest ning traditsioonilistest rahvarõivamotiividest.

Reserved

Peenete tikanditega avangardistlike lõigetega kleidid, ülesuuruses õlest kübarad ning rahvariietest inspireeritud aplikatsioonid dressipluusidel annavad naistekollektsioonile intrigeeriva uuenduslikkuse.

Reserved

Re.Designi meeleolu on üle võetud 70ndatest, lisatud muretuid 90ndaid ning tänavamoe rafineeritud kergemeelsust. Lõpptulemuseks on kihilised kombinatsioonid õrnadest kleitidest, ülesuuruses võrk-kudumitest ning teksakangast.

Reserved

Materjalivalikut iseloomustavad eelkõige orgaanilisus ja keskkonnasõbralikkus. Kaherealine ülikond, mida täiustavad suvele kohaselt lühikesed püksid, safari-tuunika, asümmeetriline tolmumantel ja pilvemustriga teksajakk on samuti kollektsioonis võtmepositsioonil.

Reserved

Meestekollektsiooni sportlikes ning nostalgilistes joontes avaldub puhkusemeeleolu, mis baseerub mälestustel möödanikule iseloomulikest puhkelaagritest ja ühistest matkadest. Esile tasub tõsta lühikese varrukaga särke ning „vana-kooli“ polosärke, pahkluudeni viigipükse ning teksakomplekte. Universaalsed lõiked on saanud täiendust hallikate, siniste ja beežiga, millele kontrastiks on lisatud must ja valge.

Reserved