Ashley Williams lisas suurte varrukatega mustvalgele kleidile sära vööl asetseva pandla ja kaelaehtega. Pixelformula/SIPA
Kui mõnda aega tagasi oli riietusele liigse kulla ja karra lisamine kindel tabu, siis sel hooajal kogub kristalne sära aina rohkem populaarsust.

Alustades peentest kontsaga kingadest ning lõpetades kirjude õlakottide ja tennistega, on disainerid katsetanud erisuguste säravate detailidega. Mõni on koguni nii hoogu sattunud, et lisab kivikesi ja sära peaaegu igale kollektsiooni esemele, tõestades, et tegemist on selle aasta suure trendiga, mis lubab sul ka vihmasel sügisel valgusega helkida.

Chanel Cruise’i moe-kollektsioonis oli ohtralt barette ning nii mõnigi neist kaunistatud.
Scanpix/ AFP

Särava moesuuna saab kenasti omaks võtta ka tagasihoidlikuma riietuse austaja, alustades vaid mõnest edevast aksessuaarist. Kõige lihtsam on jalga panna kivikestega kaunistatud kingad või saapad ning sobitada need kokku igapäevaste teksade ja särgiga.

Moelooja Christopher Kane’i sügistalvine kollektsioon on säraga lausa üle kallatud. Hõbedase helgi saab endale nii kampsun kui ka sviiter.
Pixelformula/SIPA

Tööpäeval loob šiki ilme näiteks range lõikega pintsak, kui selle kaaslasteks lisada helkivad kõrvarõngad. Et vältida selles vallas ülepingutamist, piirdu riietuses ühe või kahe särava elemendiga.

Gucci näitas Milano moenädalal, et kividega kaunistatud kootud mütse tasub mõnuga kanda.
Pixelformula/SIPA

Nii-öelda edasijõudnud ja edevamad persoonid naudivad moesuunda juba täiel rinnal, kandes kristallidega kaunistatud kleite, sviitreid, mütse ja käekotte. Kõike seda võivad täiendada lopsakad ehted, nii et kellegi pilk sinu pealt mööda ei libise.

Chaneli moemaja 2019. aasta sügis- ja talve-kollektsiooni taftkleit loob oma säraga kuninglikku hõngu.
Pixelformula/SIPA

Stiilis on võimalik kalduda sinna, kuhu maitse lubab – tervitatav on pungilik mässumeelsus, neiulikkus, sportlik suund. Valmistu üle maailma poodides nägema võltsteemantidesse kastetud rõivaid, jalatseid, kindaid ja vöid!

Briti moelooja Ashley Williams tõi moelavale suured sillerdavad ehted. Miks mitte sobitada need kokku mugava dressipluusi ja teksadega ning hoida jumestus minimaalne?
Pixelformula/SIPA