Iris Janvieri pruun mantel on eriti äge, kui kanda seda valgega, aga sobib pea igat tooni riietusega, mängides eriti hästi kokku õrnade pastellidega. Erlend Staub
Tänavad ja moelavad on vallutanud kevadine toon, mis annab välimusele elegantse, koguni hinnalise ilme, ja sobib pea kõigile.

Sel kevadel on mõistlik kraamida kapist välja kõiksugu värvitoonid, sest lume ja vihmaga kaovad meie seljast musta värvi riided ja näost hall varjund. Üks toon on aga teistest popim ja torkab eriti kirkalt silma. Nimelt on tänavuse kevade lemmikvärv beež oma kõikide varjunditega.

Eve Hansoni minimalistlik ja põnevate detailidega varustatud disain on sel kevadel väga praktiline garderoobi täiendus.
Karli Saul

Võib julgelt öelda, et see on üks šikimaid värve, mida naine sel kevadel kanda võiks – beež näeb välja küps, läbimõeldud ja kallis ka siis, kui sul ei ole võimalust endale hinnalist margirõivast soetada. Toon annab välimusele juurde hooletut elegantsi ning selle värviga on kaetud rõhutatult tagasihoidlikud ja pigem lihtsa disainiga siluetid.

Beatrice on vastamisi sättinud piduliku läbipaistva pärlitega pluusi ning triibulised viigipüksid.
Karli Saul

Trendikad on kõik beeži varjundid, vali vaid enda nahatoonile sobiv. Eriti kaunis näeb värv välja, kui kanda seda pealaest jalatallani või ka täiendada värvikate ja valgete aksessuaaridega või ainult kingade ja käekotiga.

Moevooluga on kaasa sammunud ka Eesti moeloojad, näidates Tallinn Fashion Weekil, kuidas beeži ägedalt kanda.