<p>Foto: Jaanus Lensment</p>
Täna presidendi lossi roosiaias toimuvale taasiseseisvumispäeva vastuvõtu peole on kogunenud mitmed tuntud kultuuritegelased, muusikud ja poliitikud, kes oma riietuse hoolikalt läbi mõelnud. Mitmed neist on truuks jäänud ilusale ruudutrendile, mis on kindlapeale minek ja klassika alati, nii peol kui igapäevaselt kandes.

Mart Normeti stiilne jakk meenutab tagasihoidlikku lapitekki ning sobib ideaalselt kokku tema mütsi ning siniste viigipükstega.

Foto: Jaanus Lensment

Lauljatar Anna Pärnoja klassikaline ruuduline trentšmantel hoiab vihmase suveilmaga ideaalselt keha soojas ning harmoneerub tema sonimütsiga.

Foto: Jaanus Lensment
Ruudulised püksid passivad Daniel Levi jalga kui valatult, mõjuvad šikilt ning on ideaalsed aiapeo jaoks.
Foto: Jaanus Lensment
Näitleja ja laulja Kristel Aaslaid valis selga mustvalge ruudulise mantli, mis harmoneerub ka tema sõbranna Tuuli Ranna kleidiga.
Foto: Jaanus Lensment

Helehalli ruudulist ülikonda täiendab tuhmroosa lips, mis sobib kenasti kokku ka kaaslanna komplektiga.

Foto: Oliver Tsupsman

Disainer Helene Vetiku kaaslane ja kolleeg Karl Saluveer kandmas tumedat ruudulist ülikonda, millele pakub üllatuslikku kontrasti hoopis silmapaistvate triipudega lips.

Foto: Oliver Tsupsman
Välisminister Sven Mikser kannab musta vävi pükste ja valge triiksärgi peal halli ruudulist pintsakut, mis ei mõju aiapeolt liiga ametlikult.
Foto: Oliver Tsupsman