Tiina Talumehe kollektsioon „Vabariigi naine” vaatab tagasi 1920.–1930. aastatesse. Alla põlve kleidi teeb seksikamaks must pits. Emal soovitame valida klassikalised terava ninaga beežid kingad, mis muudavad jala visuaalselt pikemaks, aga tütred võiksid eelistada mugavat platvormkinga. Kalev Lilleorg
Mood pole ainult noorte pärusmaa – ka emad tahavad ägedad ja trendikad välja näha!

Kas emad ja tütred võiksid riidekappi jagada ja teineteise riideid laenata? Kindlasti! Eriti hea on kahe peale kanda ajatuid rõivaid, mida muutliku tujuga mood juba niisama ei raputa. Läbi aegade armastatud triiksärgid, pükstükid ja särkkleidid näevad šikid välja ning neid saab oma lemmik-
aksessuaaridega enda soovide järgi kohendada. Range konts muudab rõiva ametlikumaks, tennised lisavad nooruslikku lennukust.

Oksana Tanditi kollektsiooni „Desert rose” pükskostüüm mõjub äärmiselt kevadiselt. Kui ema läheb pintsakuga tööle, saab tütar kanda pükse T-särgi ja ketsidega. Õhtul sobita kostüümi alla läbikumav pitspluus ning pidulikul sündmusel nööbi pintsak kinni ja ära pane selle alla midagi. Komplekti muudavad efektsemaks lennukad või rangelt kaela ümber seotud siidsallid.
Erlend Staub

Moemaailm ei saa teksamaterjalist niipea üle ega ümber, eriti on näha klassikalist kulunud sinist ja tumedat kangast. Retroliku lõikega teksarõivas on šikk nii emale kui ka tütrele. Lohakas, rebitud ja paljastav teksa võiks jääda pigem tütarde pärusmaaks. Küll aga muudab kõrge värvliga teksapüksid värvikamaks rebitud alläär.

See teksakostüüm Perit Muuga moešõult „Kevade kutsumine” on ajatu valik. Kostüümi on võimalik kanda pidulikul üritusel säravate aksessuaaridega, aga ka argipäeval tööasju ajades või sõpradega kinno minnes. Selline retrostiilis tagi on äge valik nii emade kui ka tütarde garderoobis.
Sadu-Triste Juurikas

Kappi ei jää seisma ka alla põlve ulatuvad lendlevad kleidid ja unelevad seelikud, millele on hea peale tõmmata range pintsak või tütre lemmiknahktagi. Nii emad kui ka tütred võiksid sel hooajal armastada oversized-moodi ehk liiga suuri mantleid, särke ja jakke. Emadel sobib rõivastusele lisada värviline ja šikk siidsall ning ümara kujuga käekott. Tütred kannavad selle moe välja sportliku nokkmütsi ja kõhukotiga ning keegi ei pruugi märgatagi, et omavahel riideid jagatakse. 

BRAND NO. 8 kevadrõivaste kollektsioonist leiab ruudulise šiki kleidi, mida sobib kanda teksade ja T-särgi peal mantlina. Emad võiksid seda sobitada piduliku pitspluusi ja pliiatsseelikuga. Moeka efekti annavad kohmakad tanksaapad ja pilkupüüdev peakate.
Ilja Novikov

Tallinn Dollsi kevadistes toonides kimonokleit võib kandja soovi järgi muunduda. Tütred naudivad elu tennistes, kandes seda minikleidina, emad sobitavad juurde näiteks viigipüksid ja valge T-särgi.
Mari-Liis Suvi

Oksana Tanditi kollektsiooni „Desert rose” triiksärgilõikega kleit võib võtta eri kuju. Emale sobib see tuunikaks pükste peale, tütrele aga köitvaks minikleidiks.
Erlend Staub
Oksana Tanditi must V-kaelusega pükstükk on tõeline kompliment figuurile ja pealegi tohutult mugav! Kaetud õlgadega lõige on sünnis, aga puusadel asetsevad roosid lisavad flirtiva alatooni.
Erlend Staub

Kevadine ja särav rukkilill Tiina Talumehe hiljutises kollektsioonis lubab uhkusega kanda paljude lemmikvärvi sinist. Midipikkus ja taskud teevad kleidi eriti mugavaks.
Kalev Lilleorg
Tiina Talumehe kollektsioonist „Vabariigi naine” leiab ka tikanditega beeži oversized mantli, mida võib kanda nii igapäevase ülerõivana kui ka piduliku iseseisva kleidina.
Kalev Lilleorg
Oksana Tanditi militaarse hõnguga kleit muutub tenniste ja teksatagiga kandes mõnusaks vaba aja kaaslaseks. Kui kanda seda rangete kingade ja kandilise käekotiga, on see šikk.
Erlend Staub

KINGIKS EMALE:

Emadepäev on küll möödas, aga hellitamist vajab meist aeg-ajalt igaüks. Vaata, mis on Catwalki aegumatud soovitused: