H&M Studio
Hooletu meeleolu ja elektrifitseeritud värvipaletiga kollektsioon on inspireeritud Gotlandi saare surfikultuurist ja kuumaastikule sarnasest pinnasest.

"H&M Studio S/S 20 kollektsiooni muusa on tulevikku suunatud pilguga vaba hing – ta surfab, ronib, uurib ja soovib kogeda uusi asju. Kollektsioon on samal ajal nii toores kui viimistletud. Naturaalselt narmendavad servad kohtuvad väljapeetud elementidega nagu näiteks läikivate metalldetailide ja futuristlike aksessuaaridega. Ka kollektsiooni kandmisvõimalusi iseloomustab vabadus – soovime, et meie kliendid tunnetaksid, et stilistikas on kõik võimalik," jutustab H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Rõivaste värvid varieeruvad fuksiaroosast koobaltsinise ja mürkroheliseni. "Käisime inspiratsiooniretkel Gotlandi saarel, mille pinnas meenutab kohati kuumaastikku. Sealt saime idee tekstuuridest ja värvigammast. Käsitsi loodud mustrite baasiks olid ilmastiku poolt skulptuurideks tahutud kivid. Soovisin, et mustrid oleksid psühhedeelsed, seega lisasin neile elektrilise
värvipaleti," seletab H&Mi mustridisainer Moa Bartling.

Kollektsioon jõuab valitud kauplustesse, sealhulgas Tallinna Postimaja H&Mi, ja e-poodi 20. veebruaril.