Lauljatar Liis Lemsalu nautis Positivust mugavas riietuses, seljas retrolik ülemõõduline T-särk. Kallima kapist näpatud särk tasub suvel eest sõlme siduda või pükstesse torgata, et sale piht peitu ei jääks. Tasub kanda sellise bändi särki, kelle talendi fänn oled ka päriselt. Kristjan Järv
Ei maksa arvata, et muusikafestivalide kohustuslik riietus on kummikud ja vihmakeep. Sel suvel on kõik teisiti.

Suviste festivalide hooaeg on tuurid üles võtnud ja väärt muusikat nauditakse nii linna-
tänavatel kui ka metsa all. Tänavu on festivalide publik saanud nautida kuuma ilma. Seetõttu on kostüümid pigem napid ning kangad kerged ja lendlevad.

Räppar Tommy Cash näitas Sweet Spoti laval end Eesti räpi stiilikuningana, esitledes Lasnamäe ja Kopli mõjutustega subkultuuri tänavamoodi. Muusik peab lugu n-ö koledast moesuunast, kandes näiteks tosse, mida moerahvas veel mõni aasta tagasi nähagi ei tahtnud.
Madis Veltman

Ent nagu on erinevat nägu iga festival, on seda ka nende publik. Näiteks Hard Rock Laagri raskemuusika festivalil käija eelistab mugavust, suhtub endasse huumoriga ja kombineerib tumedaid toone erksavärviliste juustega.

Positivuse festivalile mineja teab, kui tähtis on mugavus! Liigset palavust leevendab läbipaistev võrkkangas ja selle all lihtne pesu või bikiinid.
Kristjan Järv

Lätlaste Positivuse ja Tallinnas toimunud Sweet Spoti festivali publik hakkas silma läbimõelduma stiiliga. Nad olid oma välimusega vaeva näinud, et komplekt oleks läbinisti viimistletud, silmatorkav ja astuks moega ühte sammu.

Üks stiilsemaid Positivuse festivalil kaamera ette jäänud naisi teab, et sel suvel on kõige mugavamad kõrge värvliga retro-teksad. Viimistletuks ja seksikaks teevad välimuse avar korsett ja kuklasse lükatud kaabu.
Kristjan Järv

Jalga pannakse nii kõige uuemad tossud kui ka nahkkingad. Tõsi, linnafestivalide puhul on võimalik käia kodus või hotellis riideid vahetamas ja jätta sandaletid koju puhkama, et ootamatu vihmasabin neid ei rikuks.

Heviprintsess! Sümfoonilise metal-ansambli Portread solist Anne Arrak valis Hard Rock Laagris esinemiseks musta korseti ja tülliga kaetud seeliku. Kui muidu annab tüll printsessiliku varjundi, siis Arrak tasandas seda suurepäraselt tanksaabastega.
Erlend Staub
LP annab lühikese ülevaate silma hakanud stiilsetest festivalihuntidest. Kuna nii mõnigi vabaõhuüritus on veel ees, siis miks mitte neilt eeskuju võtta?