Tallinn Dollsi pikk jakk on ägeda tekstuuriga, aga püüab pilku ka roosa voodriga! Kes ütles, et vooder peab olema tagasihoidlik ja märkamatu? See pole nii juba ammu! Priit Simson
Kuna käes on sügishooaeg ja talv kohe ümber nurga piilumas, siis on kodumaised moeloojad mõelnud meie eest valmis moekad ja põnevad kehakatted, mille seast omalegi valida. Eesti disaini saavad selga nii minimalismi austajad kui ka need, kes end suurte vormide ja kirevate värvide alla katta soovivad.

Tallinn Fashion Week tõestas, et praegusel hooajal kõnnib tänavatel ringi power-naisi ehk võimukate ja maskuliinsete joontega rikastatud mantleid kandvaid amatsoone. Moelaval olid esindatud nii naiselike ja kehasse istuvate moejoonte austajad kui ka kõige meheliku ja massiivse fännid.

Moekas jakk, mis sobib kõigega! Diana Arno pikk jakk veab välja nii lopsaka õhtukleidi peal kui ka moodsa plisseeritud seelikuga kandes. Vabal ajal on see äge ka pükskostüümi, teksade või lausa kitsa ja sportliku tracksuit'iga kandes. Neutraalne toon lubab jääda tagasihoidlikuks ja värvidega kokku sobitades silmapaistvaks.
Priit Simson
Hooaja moevärvid on kolinud kõikjale – stilistid soovitavad sel hooajal valida punaste, roheliste, kollaste ja valgete vahel. Hoolmata sellest, et klassikaline must mantel jääb alati meie südamearmastuseks, tasub sel hooajal ehtida end heledatesse toonidesse ning varjundeid laenata lehehunnikutest.