London, ready to wear, Womenswear, Spring Summer 2019, Victoria Beckham Foto: PIXELFORMULA/SIPA
Moelooja Victoria Beckham näitas esimest korda oma kollektsiooni Londoni moenädalal ja seda alles nüüd, pärast kümmet aastat oma brändi loomist.

Aastaid valis endine Spice Girlsi lauljatar New Yorgi moenädala selle asemel, et Suurbritannias oma kollektsiooni näidata, aga nüüd tegi naine ajalugu, näidates kevad 2019 kollektsiooni just Londonis. Loomulikult oli debüüti esimeses reas jälgimas ka tema perekond.

Endine staarjalgpallur David Beckham kuulutas, et on oma naise üle, kes pärast etendust oma nelja last kallistas ja suudles, uhke.

Ka tema 16-aastane poeg Romeo teatas perepildi postitusega, et ema show oli suurepärane ja armastab teda väga.

Victoria Beckhami esimene kollektsioon, mis nägi päevavalgust 10 aastat tagasi, koosnes vaid kümnest kleidist. Selle aasta show aga avas 47-aastane modell Stella Tennant, kandes valget pükskostüümi siidist pluusi ja hõbedaste kingadega. Disainer sõnas, et soovis esile tõsta naisi ja tüdrukuid.

Beckhami kevad-suvi 2019 kollektsioon on saanud kiita ka moekriitikutelt, kes ütlevad, et see on ühtaegu nii šikk kui mitmekülgne.

Beckhami disaini kannavad ka paljud kuulsused, kaasa arvatud Sussexi hertsoginna Meghan, kes on üht tema džemperit kaks korda kandnud – seda nii kihluspildil kui Belfasti reisil koos prints Harryga.

Allikas: BBC News