Chanel kevad-suvi 2018 kollektsioonis nähtud kostüüm sobib ideaalselt ka kontoris kandmiseks. Reuters / Scanpix
Kontoririietus peab olema ühtaegu mugav ja esinduslik. Tahame säilitada enda olemust, samas kohtumistel või koosolekutel asjalik välja näha. Catwalk annab mõningad soovitused, mida sel talvel kontoris kanda võiks nii, et välimus ka huvitav ja ajakohane välja näeks.

Sel aastal võib julgelt nii kontoris kui vabal ajal särada värvides, armastad sa siis selgeid ja puhtaid toone või pastelseid varjundeid. Päeva muudavad rõõmsamaks 60ndate stiilis vahvad lillemustrid ning endiselt on pildis maskuliinsus, mehelikusele kalduvad unisex lõiked.

Kui oled aga naiselik naine, siis hõlju julgelt alla põlve ulatuvates kleitides, kanna neid kas mugavate tenniste, põlveni ulatuvate saabaste või madalate kingadega. Õhtul sõbrannadega välja minnes vaheta aga kontoriking kontsade vastu. Mängulisust lisavad kangal põnevad mustrid ja suured lilled.
Ilmselt võiks igas kapis olla kuulsa Chaneli moemaja stiilis naiselik tviidkostüüm, mis on ühtaegu esinduslik ja naiselik, samas hoiab ka sooja.
Jalanõud võivad kontoris ringi askeldades olla samuti värvikad. Konts olgu pigem madalam kui kõrge ning materjal võiks lasta jalal hingata. Kuna oled neis ilmselt 8 tundi päevas, siis eelista mugavust ilule ja edevusele.
Vaata galeriist, mida mängulist soovitame kontoris kanda just sel talvel! Valiku tegime H&Mi ning Net-a-Porteri veebipoe valikust.