Eile öösel leidis aset Ameerika Filmikunstide ja -teaduste Akadeemia auhindade Oscarite gala. Siin on külaliste kõige erilisemad, huvitavamad ja imetlusväärsemad riietused.
Kõige filigraansem käsitöö: Margot Robbie kleit nägi välja minimalistlik, kuid selle taga peitus suur töö. Valge Chaneli kleidi tegemiseks kulus 550 töötundi ning õlgadel rippuvatele kaunistustele läks veel 130.
2018 Invision

Kõige üllatavam seljaosa: saatejuht Kelly Ripa kantud must Christian Siriano kleit näis eest ülimalt lihtne, ent kui ta selja keeras, ilmus nähtavale suur lehv ja võimas värvideplahvatus.
AFP or licensors

Parim austusavaldus kultuslikule Oscari-kleidile: filmi „Lady Bird“ peaosatäitja Saoirse Ronani ja režissööri Greta Gerwigi mõlema rõivastus meenutas Oscarite ajaloo kuulsamaid kleite.
Ajakirjade Kirjastus

©2005 UPPA / TopFoto

© UPPA


Kõige kuldsem: kuldmehikeste gala on üritus, kus kantakse aasta sillerdavamaid kleite, ja sel aastal oli näha eriti palju metalliläiget. Kõige kuningannalikum neist oli Lupita Nyong’o, kes säras julges Versace kleidis.
Admedia

Parim kordus: Rita Moreno kandis galal sama kleiti, milles ta võitis 1962. aastal naiskõrvalosatäitja Oscari filmi eest „West Side Story“.
A.M.P.A.S./AdMedia

USA TODAY Network

Chelsea Peretti demonstreeris, et see on ülimalt glamuurne kleidimaterjal.
Sipa USA