Paris Fashion Weeki tänavastiil Foto: Shutterstock
Kuigi üldiselt kipume sügise saabudes vahetama erksad ja heledad värvid oma garderoobis välja süngemate vastu, siis hallist massist erinemiseks tasuks just nüüd võtta kapist välja oma kõige valgem kleit ja seda maailmale näidata.

Moeblogi Dadou Chic autor Rose avaldab, et tema kannab valget aastaläbi ja ta ei näe, miks teised seda teha ei võiks. “Minu arust on valge kõige lihtsam värv, mida igal hooajal kanda ning sügisel on see ideaalne, sest see sobib hästi kokku naha- ja karamellist tooni saabaste ning mustaga.”

Seetõttu toob ta inspireerimiseks välja neli erinevate viisi, kuidas tema oma valget kleiti saabuval sügisel kannab:

1. Mu lemmikviis valget kleiti sügisel stiliseerida on sobitada see kokku ägedate pruunide põlveni saabastega, aga sa võid valida ükskõik, mis värvi saapad.

2. Mu teine lemmikviis on kombineerida see varrukateta jaki või bleiseriga, et tekitada mitu eri kihti, eriti, kui pole veel nii külm, et vajad paksu mantlit.

3. Mu kolmas lemmikviis on lisada kena nahatooni vöö või müts. Sobita oma valge kleit selle hooaja toonidega. Võid ka panna ümber kaela ilusa salli, et saada sooja ja samas näha šikk välja.

4. Mu neljas lemmikviis on stiliseerida valge kleit sügisel sobiva jumestusega — see on uskumatu, kuidas see kogu välimust muudab.

Niisiis, kas sina kannad sügisel ja talvel valget kleiti? Nüüd võiksid seda kindlasti teha!

Ammuta inspiratsiooni siit: