Salma Hayek PA Pictures/ Scanpix
Suurem osa meist ei ole 180 cm pikad ja piits­peenikesed. Pisike ja kurvikas näitlejanna ning produtsent Salma Hayek (52) on realistlikum moe-eeskuju kui enamik modelle.

Kui sind on õnnistatud klassikalise liivakella­figuuriga, siis võta sellest maksimum! Vali välja maailma kõige naiselikumad lõiked ja mustrid ning rõhuta nendega oma ilu.

Salma näite abil kordame üle klassikalised riietumise reeglid:

Iga naise garderoobi alustalaks on ilusad kleidid.

Lisa riietusele vähemalt üks meeldejääv ja naiselik aksessuaar.

Peale hästi istuvate, keha rõhuta­vate lõigete paistab Salma moe­maitse silma ka imeliste materjalide poolest. Pits, šifoon, päikeseplissee ja siid on kõige sensuaalsemad materjalid, mida leida võib.

Ja muidugi need pisikesed armsad detailid: rüüs siin, lipsukesega vöö seal ning säravad prossid kingade küljes toidavad veelgi enam meie kujutelma klassikaliselt ilusast naisest.

Salmat madalates jalanõudes naljalt ei näe. Sandaalid, tossud ja muud moodsad ja mugavad jalanõud ei ole tema tassike teed. Ülikõrgete kingade – tihti platvormide – armastust soosib ilmselt ka näitlejanna pikkus, mis jääb alla 160 cm. 
Mustriga sobitamise kuldreegel: vali kangalt välja üks värvilaik ja kanna selles toonis kingi. Nagu pildilt näha – see toimib!
Foto: Swan Gallet/WWD/REX
Lihtsale lillelisele suvekleidile annavad iseloomu 70ndate stiilis krae ja rinnataskud.
Foto: Kristin Callahan/Ace/REX
Selle kleidiga demonstreerib Salma oma figuuri parimaid külgi ning dekoreerib tulemuse kena hulga säravate ehetega.
Foto: David Fisher/REX
Komplekt, mis väljendab muretut ja kompleksi­vaba suhtumist. Kõigest kiirgab silmapaistvust  – nii kleidist, kingadest, kotist kui ka kõrvarõngastest.
Foto: Carlos Tischler/REX
Gucci liivakella­siluetti soosivas kleidis tunneb Salma end silm­nähtavalt hästi ja enesekindlalt.
Foto: Matt Baron/REX
Salma valge pitskleit on just õiges doosis läbipaistev – äratab huvi, kuid pole vulgaarne.
Foto: Matt Baron/REX