Scanpix
Hoolimata sellest, mida ütlevad stilistid, jääb sokkide ja sandaalide kokku sobitamine alati teemaks, mis polariseerib. On see ilus või inetu, moodne või ekstsentriline? Supermodell Gigi Hadid aitab otsustada — tema leiab, et sokiplätu on kuum kombo. Aga ainult siis, kui sokid on ilusad ja plätuks Birkenstock, kuulutab Harper's Bazaar.

Musti sokke ja toon-toonis Birke kandis Gigi eelmisel nädalal New Yorgis Levi's teksade uue kollektsiooni esitlusel. Otse loomulikult oli kaunitar teksateemalisele üritusele pannud selga trendikalt mitmekihilise oversized denimjaki, mida täiendasid ultramoodsad ratturipüksid, lihtne valge t-särk ning pilkupüüdev mitmerealine kuldkee. Välimusele andis viimase lihvi särav ja loomulik jumestus ning kelmikas poolkrunnike.

Tuleb tunnistada, et Gigi jalas mõjuvad sokid ja plätud tõesti atraktiivselt ning lahkuvad vormist väljas pereisade ning suvemeeste pärusmaalt, mida siiani on ilmestanud räpased froteesokid ning takjapaeltega matkasandaalid. Kuigi ega takjakinnitusel ka miskit häda pole, kui need kaunistavad näiteks Dr. Martensi sandaale. Siit mõned Instagrami näited, kuidas skandaalset trendi stiilselt järgida: